תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

איך למנוע הקרחה

מעוניין לדעת איך למנוע הקרחה?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר גברים צעירים שסובלים מהקרחה או התקרחות עוד בשלב מוקדם של חייהם. מדובר על העשור השלישי של חייהם כאשר כל אחד משמונה גברים סובל מהתקרחות גברית, לפי מחקרים שנעשו לאחרונה. ואכן, מדובר על נתונים מעניינים במיוחד המסבירים את העלייה והביקוש בניתוחי השתלת שיער לטיפול ומניעה של הקרחה ונשירת שיער.

חוזק, מראה צעיר ורענן ובמיוחד אטרקטיבי עולים בקנה אחד עם שיער מלא נפח ומראה אחיד שלו ללא נשירה או אזורי הקרחה. לכן רבים מהגברים מחליטים לגלח את כל שערות ראשם במטרה להסתיר אזורי הקרחה בעקבות נשירה או לפנות לטיפולים תרופתיים או אסתטיים למיגור התופעה או לפחות להיחלשותה של הקרחה.

אם אתה משתייך לאותה קבוצת גברים הסובלים מהתקרחות גברית טיפוסית הנגרמת בשל מרכיב גנטי יחד עם סיבה הורמונאלית, סביר להניח שגם אתה תרצה להיפטר מההקרחה שפקדה אותך וצירפה אותך בעל כורחך לסטטיסטיקה העגומה.

השתלת שיער נגד הקרחה

קשה למנוע הקרחה שכבר החלה בעקבות נשירה שהתפתחה והתפשטה לעבר אזורים אחרים ורבים בראשך. מדובר על תהליך שמתחיל ביום בהיר אחד ומתחיל להתגבר עוד ועוד עם השנים לעיתים עד להקרחה כמעט מלאה. על מנת שלא להגיע למצב זה ניתן למנוע הקרחה מפשוטת יותר על ידי טיפול מהיר במצב זה על ידי השתלת שיער ועל אחת כמה וכמה על ידי השתלת שיער בשיטה החדשה של ד"ר שאלתיאל שהנה ללא כאבים, צלקות, או תופעות לוואי.

השיטה החדשה להשתלת שיער 

אחד ממובילי התחום הוא ללא ספק ד"ר שאלתיאל, מומחה בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, הינו ממייסדי השיטה הלא פולשנית הנחשבת לפורצת דרך בתחום השתלות שיער. באמצעות שיטה זו נותחו בהצלחה רבים מהגברים בשנים האחרונות ללא חיתוך כירורגי וללא צלקות, והשיבו לעצמם את המראה הצעיר שאבד בעקבות ההקרחה ואת הביטחון העצמי למצבו הטבעי והנורמאלי.

באמצעות השתלת שיער מוצלחת בעלת תוצאות טבעיות ומראה שיער אחיד בעל נפח כבר לא צריך להיות תלויים בתרופות או בתספורות שונות ומשונות המסתירות הקרחה. חשוב לזכור שהשתלת שיער נחשבת לפתרון האולטימטיבי עבור הקרחה ונשירת שיער שכן יתר הטיפולים התרופתיים הכוללים שימוש בתרופות כמו מינוקסידיל,  פרופציה, פינסטריד ועוד אינם מסוגלים לעצור לחלוטין את הנשירה אלא רק להאט את התפשטותה באופן זמני.

 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים