בואו להיראות צעירים בעשרות שנים באמצעות השתלות שיער בטורקיה

בואו להיראות צעירים בעשרות שנים באמצעות השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה הן המפתח להצערתכם. שיער מלא יגרום לכם להיראות צעירים ורעננים כבעבר ולהשכיח את נושא ההתקרחות למספר שנים טובות קדימה. על העצות שלנו, תוכלו ממש לשכוח מההתקרחות וללמוד כיצד לטפח את השיער שלכם לאורך זמן, לאחר שעברתם השתלה.

על השתלות שיער כיום לעומת העבר

בעוד השתלות שיער בימי העבר היו ניתוחי עור מורכבים בהם הייתה נדרשת העברת מטריצת עור ממיקום אחד בראש למשנהו, כיום העור שלכם נשאר שלם ואינו זקוק לתפרים. המגע של המטפל יהיה באמצעות קידוד במקום חיתוך.

קידוד היא טכנולוגיה רפואית חדשנית באופן יחסי, באמצעותה ניתן להוציא, ללא חיתוך, זקיקים מבעד לעור הקרקפת.

הזקיקים יוצאו מאזורי העורך והצוואר ויושתלו באזורים הקרחים באמצעות מקדד מתכת או אבן ספיר.

מומלץ להסדיר השתלות שיער בטורקיה עם מקדד אבן ספיר על מנת ליצור חורי השתלה יותר קטנים ובכך להנגיש אפשרות להציב יותר זקיקים באותה השתלה.

בשונה מהעבר, ההתעוררות מההרדמה אינה כואבת, למעט שפשופים קלים באזור בו נלקחו זקיקים מהצוואר. הראש לעומת זאת יכיל נקודות דם אדומות שיהפכו לקרישים כבר בלילה הראשון שלכם בטורקיה לאחר הטיפול.

סוגי השתלות שיער בטורקיה שניתן לעשות

השתלת FUE קיבוץ יחידת זקיקים נועדה למי שסובל ממחסור קשה בשיער, שצורתו היא כצורת משפך.

בקצה יש 2 מפרצים עם מסדרון דק של שיער שנשאר באמצע ובכתר ישנו חור לעתים. לעומת מצב זה, ישנו מצב אחר בו הנסיגה של השיער אינה בצורת משפך אלא בצורה ישרה המגדילה את כל המצח בקו אחיד. למטופלים אלה מתאימה שיטת DHI, יישום שיער ישיר.

השתלות שיער בטורקיה מסוגים אלה מבוססות על קידוד ערוצי השתלה וביצוע הצבת הזקיקים בהם בעת ובעונה אחת, כל חור שנוצר על העור מקבל מיד זקיק תואם. ב- FUE, לעומת זאת, התהליך מתבצע בשלבים. קודם כל עושים חורים באזור הקירח ולאחר מכן מטמיעים בהם את הזקיקים אחד אחרי השני.

שימור תוצאת ההשתלה לטווח הקצר

בימים הראשונים שלאחר ההשתלה אין לנוע בשמש אלא עם מטריה. כעבור שבועיים מההשתלה ניתן לעבור לכובע. במידה ואתם אופנוענים, קסדה של אופנוע ניתן לחבוש כעבור שבועיים נוספים, כלומר חודש מההשתלה. יש לקחת תרופות וויטמינים שהמרפאה של השתלות שיער בטורקיה הנחתה אתכם עד גמר הבקבוקונים.

שימור תוצאת ההשתלה לטווח הארוך

בטווח הארוך – יש להסדיר טיפולי פלסמה כמו IPRF או PRP אחת למספר חודשים, 2-6, תלוי בפרוטוקול המרפאה.

יש לעמוד בקשר עם נציגי מרפאת השתלות שיער בטורקיה ולשלוח להם תמונות של ההתקדמות שלכם לקבלת הנחיות לזירוז התוצאה במקרי הצורך.

מומלץ לעשות בדיקות דם בהם נבדקים מדדים כמו ברזל, פריטין, B12, חומצה פולית, הורמונים כמו FT3, FT4 וויטמין D. יש להשלים את החסר באמצעות תוספים ולבצע בדיקות חוזרות כל מספר חודשים לצפייה בהתקדמות שלכם.