תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

הלוואה להשתלת שיער

צריך הלוואה לצורך השתלת שיער

פעמים רבות במהלך חיינו מתעורר הצורך בלקיחת הלוואה מכל מיני סיבות המשותפות לכולנו: בין אם מדובר על הלוואה לסגירת מינוס, הלוואה למימון שכר לימוד, הלוואה לשיפוצים או רכישת רכב או הלוואה לצורך כיסוי הוצאות רפואיות.

בין היתר ניתן לראות כי רבים לוקחים הלוואה לצורך השתלת שיער בשל בעיית נשירת שיער חמורה שפקדה אותם וגרמה להם לנזק אסתטי במידה רבה מאוד.

השתלת שיער הנו הליך נפוץ למדי בתחום הרפואה האסתטית הנותן מענה בטוח למדי לבעיית נשירת שיער, בהשוואה לטיפולים תרופתיים אחרים ומבוצע על ידי טובי הרופאים המומלצים בתחום.

אחד הרופאים המומלצים ביותר בתחום השתלות שיער הנו ד"ר שאלתיאל שהינו בעל ניסיון רב ביותר בתחום זה ותוצאות הטיפולים ברמה גבוהה, השתלת שיער טבעיות ואמינות במיוחד.

מחירי השתלת שיער

עלות מהלך של ניתוח השתלת שיער תלויה בעיקר במצב נשירה של המטופל כאשר ככל שאזורי הנשירה רבים וגדולים יותר כך נדרשת השתלת שיער בהיקף גבוה יותר ובהתאם לכך גם העלות עולה.

אין ספק כי נדרשים אלפי שקלים (הממוצע בין 12,000 ש"ח ל 15,000) לביצוע מהלך זה וכל מי שמעוניין להיפטר מהבעיה האסתטית שפקדה אותו והפרוטה אינה מצויה בכיסו פונה לאפיקים המקובלים על מנת לקבל הלוואה לשם ביצוע מהלך זה או אחר.

היות ומדובר בבעיה אסתטית כלל לא נעימה המשפיעה הן על המראה החיצוני והן על הביטחון העצמי של המטופל הרי שלקיחת הלוואה נחשבת לצעד שהינו בגדר חובה עבור כל הסובלים מבעיה זו במידה ניכרת.

מהיכן כדאי לקחת הלוואה לצורך השתלת שיער?

כל הלוואה ולא רק לצורך השתלת שיער מומלץ לקחת רק מגורמים אמינים וותיקים בתחום שכן לקיחת הלוואה ממקום שאינו מוכר עלולה לסבך אתכם עם גורמים מפוקפקים ולהכניס אתכם למערבולת שתתקשו לצאת ממנה.

ניתן לקחת הלוואה לצורך השתלת שיער מהבנקים וגם מחברות חוץ בנקאות כאשר לקיחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית כמו כל מיני חברת הלוואות המציעות "תנאים האטרקטיביים" שהיא מעניקה ללווים, מומלץ לקחת הלוואה רק ממקום מוסמך לכך, עדיפות עליונה מהבנק שאתו אתה או את עובדים, התנאים תמיד יהיו טובים יותר ובטוחים יותר.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים