השתלות שיער בטורקיה – המפתח למראה חיצוני צעיר מושלם

אם אתם מחפשים דרך לשוב ולהיות שוב צעירים, רעננים ושופעי שיער, טיפולי השתלות שיער בטורקיה הם בדיוק בשבילכם. כיצד מתחילים?

ניגשים למלווה השתלות שיער בטורקיה מישראל ומתחילים תהליך מולו: שליחת 5 תמונות של השיער שלכם מזוויות שהוא יבקש מכם, בחינת התמונות במרפאה, ושערוך הטיפול שיתאים לכם כולל עלות מלאה.

המחירים כוללים לינה בבית מלון טורקי מפואר. השערוך יהפוך לטיפול שהמרפאה חייבת לבצע עבורכם מרגע שתעברו את בדיקת הדם בכניסה לתהליך. היא תתבצע ביום הראשון שלכם בטורקיה ותאשש שאתם מתאימים. רק אז ניתן יהיה להמשיך בתהליך ולעבור השתלות שיער כמתוכנן.

התכוננות למסע לטורקיה

הכינו אתכם את כרטיס הטיסה כנדרש. ההמלצה שלנו היא לא להפקיד בידי המלווה שלכם את קניית הכרטיס אלא לרכוש בעצמכם על מנת שתוכלו לערוך שינויים לבדכם באתרי פגסוס, טורקיש איירליינס או חברות התעופה הישראליות שיש להן קשרי תעופה עם טורקיה.

השינויים שאנו ממליצים לערוך הם כרטיס הלוך עם טרולי בלבד, על מנת שתוכלו להגיע מהר לנציגי המרפאה באולם קבלת הפנים בשדה התעופה הטורקי, וכרטיס חזור בו אתם מורשים לשלוח מזוודה אחת לפחות לבטן המטוס על מנת שניתן יהיה לשגר את תרופות השיקום מההשתלה לישראל כחוק מבלי שהן תוחרמנה על ידי הבטחון.

ההמלצה שלנו היא לקחת אתכם מחשב נייד או טלפון נייד אחד לפחות על מנת שתוכלו להעסיק את עצמכם גם לאחר טיפולי השתלות שיער בטורקיה מבלי לצאת לרחוב השמשי. בשבועיים הראשונים, ניתן לעשות זאת רק עם מטריה על מנת שלא לפגוע בהשתלה.

המלצות להתנהלות בטורקיה לאחר הנחיתה

היו רגועים וחפשו את שלא מרפאת השתלות שיער בטורקיה אליה נרשמתם.

ודאו שאתם מופיעים ברשימות של הנהגים וגשו לבדיקת הדם הראשונית. המתינו לתוצאות אם אתם מעוניינים לעבור השתלת שיער באמצעות סדציה (טשטוש) מומלץ שלא לסעוד ארוחת בוקר על מנת שהוא יתפוס הכי טוב ובאופן שהכי קרוב להרדמה מושלמת. אם אתם עומדים לעבור השתלות שיער בטורקיה באופן רגיל, עם הרגשה פיזית של זריקות ההרדמה, ניתן לאכול כרגיל ארוחת בוקר.

במהלך ההשתלה ולאחריה

כעת אתם בדבר האמיתי, טיפול ההשתלה. שכבו במיטה והישמעו להוראות הרופאים ואנשי הסיעוד. הם דוברי אנגלית וחלקם דוברי עברית.

אם אתם חשים שהמשימות שהם מבקשים מכם לעשות במיטה מעייפות או מכבידות בקשו הפסקה וצאו להתרענן בחדר ההמתנה עם ארוחת צוהריים טובה. חזרו כשאתם רעננים וסיימו את הטיפול בשיחה עם מנהל מרפאת השתלות שיער בטורקיה בה טופלתם, הלא הוא הרופא הראשי, ועם המתווך הישראלי.

בקשו מהם את תעודת ההשתלה וודאו שמופיעה שם כמות הזקיקים שהושתלה ושמצוין כי זה כתב אחריות לטיפול. נטלו את תרופות השיקום שתקבלו בהתאם למינונים שמופיעים בפרוספקט שלכם והתמידו בכך גם כשאתם חוזרים לישראל.

מומלץ להירשם לטיפולי PRP או IPRF מדי 2-6 חודשים לשימור התוצאה ולערוך בדיקות דם למדדים חיוניים כמו ברזל, פריטין, בי 12, ויטמין די, חומצה פולית, הורמונים ואם אפשר – אבץ. השלימו את החסר באמצעות תוספי מזון ובדקו את קצב ההתקדמות.