תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער בטורקיה

במאמר שלפניכם תוכלו לקבל את כל המידע על השתלות שיער בטורקיה. בתחילה, נסביר מה מיוחד באותן השתלות. לאחר מכן, נבאר כמה סוגיות העוסקות בהתאמת סוג ההשתלה הנדרש עבורכם ובסיום ניתן מספר עצות חכמות להתנהלות נבונה כבר בשלב הרישום ועד שלב טיסת החזור שלכם לישראל (וניגע קצת בשגרת הימים הראשונים בה).

מדוע בטורקיה? הכירו את השתלת השיער המשתלמת והנכונה ביותר

במדינות רבות במערב, ההתייחסות לטיפול זה היא כאל ניתוח רפואי. מבחינה עובדתית, ככה התחום נולד, אבל מי שנרשם לרופא כירורג בישראל או במערב שם את השיער שלו על קרן הצבי. לא בטוח שהטיפול יוביל למילוי הקרקפת באופן הרצוי, בעוד השתלות שיער בטורקיה גם עולות הרבה פחות, וגם ממלאות את כל הקרקפת בדרך כלל. הטיפול שנעשה בטורקיה אינו כירורגי אלא סיעודי, המבוסס על דקירות שטוחות בלבד. הדבר אינו כרוך בכאבים עזים לאחר התעוררות ההרדמה. לידיעה: הרדמה בצוואר מתעוררת עוד בלילה הראשון שלכם לאחר ההשתלה. הרדמה בראש תתעורר לאחר מספר חודשים בהדרגה, אז יהיה עליכם להתאזר בסבלנות.

כיצד תדעו איזו השתלת שיער לבחור? כל הפרטים

למעשה לא אתם קובעים. צוותי הסיעוד והרפואה במרפאת השתלות שיער בטורקיה מאבחנים זאת עבורכם על בסיס תמונות שתשלחו אליהם באמצעות המלווה הישראלי. מדובר על 5 תמונות: החלק הקדמי בקו ישר, החלק הקדמי בהתכופפות, החלק האחורי, צד ימין וצד שמאל של השיער. אם אובחנתם כמי שסובלים ממפרצים, תוצע לכם השתלת FUE, קיבוץ יחידת זקיקים והטמעתם אחד אחד בידי האח או האחות המוסמכים. אם אובחנתם כמי שסובלים מנסיגה כוללת של קו המצח בקשת ישרה, ללא מפרצים, תוצע לכם השתלת DHI, השתלת שיער ישירה. היא נעשית באמצעות מכשיר אלקטרוני שגם פותח ערוצים וגם שותל את הזקיקים. החדשות הטובות הן שבמקרה כזה, תידרשו לתרום פחות זקיקים ולפצוע פחות אזורים. החדשות הרעות הן שדווקא טיפול זה הוא היקר מבין השניים משום שהפעלת המכשיר נחשבת לא זולה וכרוכה במשאבים משמעותיים. פער הטיפול הוא בדרך כלל 4,500-5,000 זקיקים במחיר 2,400 אירו עבור FUE ו- 2,000-3,000 זקיקים במחיר 2,600 אירו עבור DHI.

מה עושים לאחר הרישום להשתלה? מזמינים כרטיס טיסה מתאים

ההמלצה שלנו היא להזמין כרטיס טיסה לשליחת מזוודה, ולא טרולי, על מנת שבטיסת החזור תוכלו להוביל בבטחה את התרופות שתקבלו. חלקן יופיעו בנוזלים ובהתאם לאמנת התעופה הבינלאומית לא ניתן להוביל אותם בתיק שעולה למטוס. החרמה צפויה על ידי הבטחון הטורקיה במקרה כזה. אל תהמרו על התרופות שתקבלו, תשלחו אותם במזוודה לבטן המטוס. במידה והמלווה שלכם שולח לכם הצעת מחיר עבור השתלות שיער בטורקיה, בדקו באיזה כרטיס טיסה מדובר ושדרגו מטרולי לשליחת מזוודה.

מה עושים לאחר הנחיתה? כל הפרטים

עוברים ביקורת דרכונים, אוספים את המזוודה, מזהים את צוות הליווי של השתלות שיער בטורקיה לפי שם המרפאה שיתבטא בשלט בולט בשדה התעופה, מוודאים שאתם ברשימת הטיפול ועולים לרכב ההסעות. מגיעים למרפאה, עוברים בדיקת דם לווידוא התאמה להשתלה, ומתפנים לעיסוקכם. אם החלטתם לעבור את הטיפול בטשטוש סדציה, צמים. אם החלטתם לא לעבור סדציה, מתפנים לאכול ארוחת בוקר. לאחר מכן תחזרו למרפאה, תיפגשו עם הרופא, תשלמו לו והוא ישרטט לכם את ההשתלה ואת אזורי התרומה. בסיום, צוות הסיעוד שיבצע את ההשתלה ילווה אתכם לחדרי הטיפול.

מה עושים לאחר ההשתלה? כל הפרטים

נפגשים עם הרופא והמלווה הישראלי ומקבלים מהם תעודת השתלה עם כתב-אחריות וכמות הזקיקים שהושתלו. מקבלים סל תרופות עם יומן מינונים יומן בעברית. עולים על ההסעה חזרה למלון ונמנעים מטיולים בשמש. אם חובה לצאת אליה, עושים זאת עם מטרייה. כך יש להתנהל גם ברכב שחלונותיו חשופים לשמש. עוברים שטיפות וטיפולים משלימים במרפאת השתלות שיער בטורקיה. מומלץ לרכוש ויטמינים "ביוטין" להחשת הצמיחה. לאחר הנחיתה בישראל יש להמשיך בשגרה שלכם. השינה – על הגב בלבד. כעבור שבועיים ניתן לצאת לשמש בלי מטרייה, בחבישת כובע. קסדת אופנועים ואופניים ניתנת לחבישה כעבור חודש מתום ההשתלה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים