תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער בנוסחה חדשה – מחזירים את השיער

השתלות שיער בנוסחה חדשה – מחזירים את השיער

בעזרת השתלות שיער, כל מי שיש לו מפרצים קדמיים או קודקוד מקריח יכול למלות שוב את האזורים החסרים. מה השתנה בתחום השתלות השיער כיום ביחס לעבר?
 
בעוד שבעבר זו הייתה תיירוּת מרפא, כלומר שועי עולם בלבד באים להיות מטופלים בעשרות אלפי שקלים או אלפי דולרים לטיפול, כיום ניתן ב- 10,000 ₪ בלבד לסגור את כל הסיפור בטורקיה, כולל מלון על חשבון החבילה. מה אִפְשֵר קידמה זו? פריצת דרך כירורגית בה נמצא שניתן להגיע לזקיקים מבלי לחתוך את העור של הראש ובמקביל, מחקרים מדעיים שמצאו נוסחאות לנטרול הורמון ההתקרחות DHT.
 
תרומה זו חשובה לא פחות מקודמתה משום שאם עד עכשיו למדנו שקרחת זה משהו תורשתי ואין מה לעשות נגדה, כיום נמצא שזה בכלל נושא הורמונלי: שניתן לדכות הורמון זה לזמן ארוך מאד, לעתים לשנים ארוכות. בטרם נפרט, נציין כי בהשתלות שיער לא מטפלים בנושא זה, אלא אך ורק במילוי הקרחות הקיימות.
 
בתום הטיפול לפני שמשתחררים לבית המלון, מקבלים המטופלים טיפול ראשון של PRP למתן התנגדות ראשונית להורמון ההתקרחות. הדבר נעשה באמצעות דמם בתוספת מזוטרפיה (תרופות נגד DHT). יהיה עליכם לחזור על טיפול זה או על IPRF בשובכם לארץ אחת למספר חודשים לשם שימור שיערכם העתידי כמלא ושופע.

לאחר השתלות שיער תיראו צעירים בלפחות 5-10 שנים אחורה
באמצעות השתלות שיער תוכלו להיראות שוב כבעלי שיער מלא ושופע. הדבר יורגש לאחר מספר חודשי המתנה מיום גמר ההשתלה, במהלך שגרת חייכם העתידיים בישראל. כשתתבוננו על עצמכם במראה אתם לא תבינו כיצד לא עשיתם את זה קודם. שיער שופע הוא פשוט חלומו של כל בחור ישראלי כמעט, שמוצא עצמו מאבד חלקים נרחבים ממנו עם התקדמות הגיל.

כך מתחילים את התהליך המדהים של השתלות שיער
יש להיפגש טלפונית או פרונטלית עם מתווך ישראלי מומחה השתלות שיער בטורקיה ולשלוח לו תמונות של הראש שלכם הכוללות את שיערכם בהתאם לזוויות הצילום משהוא ינחה אתכם לצלם. התמונות יישלחו למרפאת השתלות שיער ושם תקבלו תשובות אלו סוגי השתלות שיער תוכלו לממש. ניתן לממש או FUE, השתלה ידנית זקיק אחר זקיק, או DHI, השתלה של הזקיקים שנתרמו באמצעות מכשיר ייעודי לפתיחת ערוצים והטמעת השיער החדש בתוכם.

כך מממשים בפועל את ההשתלה ומתנהלים לאחריה
נוחתים בטורקיה, נפגשים עם הנהג שיישא שלט מטעם המרפאה, מוודאים שזה הוא באמצעות הרשימות שיש לו ביד, תוך בדיקה שאתם חלק מהלקוחות שנרשמו, נוסעים למרפאה ועוברים לקיחת דם שישמש למתן טיפול אנטי DHT ראשון למניעת התקרחות בזמן הקרוב לאחר גמר ההשתלה. לאחר לקיחת הדם תעברו לאכול ארוחת בוקר, ומשם להיפגש עם הרופא לשרטוט ההשתלה ומשם עם צוות הסיעוד לביצוע ההשתלה עצמה.
 
לאחר כל סוג של השתלות שיער, FUE ו- DHI כאחת, אין לבוא במגע עם השמש למעט מטרייה וכעבור שבועיים עם כובע. את הכובע יש להסיר בהדרגה לאחר מספר חודשים כשאתם חשים החלמה מוחלטת. נזכיר כאן שעליכם להסדיר כל מספר חודשים טיפול IPRF או FUE לעידוד הצמיחה ודיכוי הורמון ההתקרחות.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים