תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער – להחזיר את השיער שאבד

השיער הוא מקור גאוותנו, אך עם השנים חלה בו נסיגה.


אם שאלתם את עצמכם מדוע לזמרים ולדוגמנים יש שיער מלא ולכם לא, יכולות להיות לכך שתי סיבות: או שהם עשו השתלות שיער, או שאתם, ואתם בלבד, סובלים מגן ה- DHT. גן זה הוא מקור ההתקרחות. התסמין להימצאותו הוא זוג מפרצים קדמי וקודקוד מתקרח. בהשתלות שיער לא רק מחזירים את השיער שאבד, אלא גם מוזרקות תרופות המעודדות את צמיחת השיער, בתוספת עירוי דם, על מנת לפסוח על השפעות גן ה- DHT בעתיד.

כך תתחילו במסע להחזרת השיער

יש לפנות למתווך מומחה השתלות שיער אשר יסייע לכם להתקשר למרפאה בטורקיה. אתם תצטרכו לשלוח לו מספר תמונות של הראש בהנחייתו, על מנת שבמרפאה יוכלו לבחון מהו מסלול ההשתלה המתאים ביותר עבורכם. ישנם שני מסלולים בהם ניתן להיות מטופלים, FUE או- DHI.

FUE בעברית קיבוץ יחידת זקיקים, הוא פועל יוצא של השתלת השיער הישנה והיקרה FUT.
ההבדל הוא שבעוד שבאחרונה הניתוח הוא ניתוח עור, בו מעבירים רקמה אחת מנקודה אחת לנקודה אחרת, בראשונה זקיק השיער הוא יחידת העבודה והעברתו נעשית באמצעות מקדד.

המשמעות: מתעוררים ללא כאבים, רק עם כרישי דם העוטפים את ההשתלות. DHI היא שיטת השתלות שיער אחרת, שנועדה לבעלי שיער כמעט מלא, להם אין בעיה של מפרצי צד, אלא של נסיגה כוללת של הקו הקדמי שגורמת להגדלת כל המצח. שיטה זו נחשבת יקרה יותר על אף שפחות זקיקים נדרשים להשתלה משום שהעבודה נעשית באמצעות מכונה שגם מבצעת את פתיחת הערוצים וגם משתילה את הזקיקים בד בבד. ב- FUE, העבודה נעשית באופן ידני.

המסע לטורקיה – כך הוא יתממש על הצד הטוב ביותר

בדקו את כרטיס הטיסה שהמתווך רכש בכסף שהעברתם לו. אם הוא החליט לסגור לכם כרטיס "טרולי", בו אינכם מורשים לשלוח מזוודה, בקשו ממנו לתקן את הכרטיס למזוודה על ידי הוספת כסף בהתאם (שינוי כזה לרוב עולה עוד 45 אירו).

אתם צפויים לקבל תרופות להחלמה לאחר השתלות שיער שחלקן יהיו נוזליות מעל 100 מ"ל ואת זה לא תוכלו להעביר בתא הנוסעים. הסיבה שמתווכים רוכשים כרטיסי טרולי היא הרצון למנוע עיכובים בשדה התעופה באולם מסועי המזוודות. לכן, מה שהכי טוב לעשות עבורכם הוא לשנות את כרטיס החזור בלבד. במידה וזה לא אפשרי, עדיף ששני הכרטיסים יהיו מזוודה מאשר שאף אחד מהם לא יהיה, כי המשמעות של כרטיס חזור ללא מזוודה היא החרמת תרופות השתלות שיער בשדה התעופה. כשתגיעו לטורקיה, ימתין לכם נציג באולם קבלת הפנים עם שלט המרפאה ושם הרופא.

במרפאה – התנהלות מומלצת

אם אתם חוששים מכאבי מחטים, מומלץ להסדיר סדציה בטיפול. במקרה זה לא מומלץ לאכול ארוחת בוקר כי האוכל מבטל את השפעת ההרדמה.

מומלץ לבקש הפסקה אחת לפחות בטיפול, ורצוי אחרי שאחד השלבים הקריטיים כבר הסתיים (למשל הזרקות ולקיחה מהצוואר). בהפסקה זו מומלץ לאכול צוהריים. לאחר ההשתלה אין לבוא במגע עם שמש בכלל אלא עם מטרייה. לאחר כשבועיים ניתן לעבור לכובע. עכבו באדיקות אחרי מינון התרופות. הטיפול האחרון שניתן לכם במהלך השתלות שיער הוא PRP או IPRF לעידוד צמיחה. עליכם להשלים טיפולים אלה בישראל להקטנת השפעתו של גן ההקרחה DHT למניעה מקסימלית של השפעתו בעתיד. 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים