תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער – להיראות צעירים ושופעי שיער

השתלות שיער – להיראות צעירים ושופעי שיער כבימי העבר

בשנים האחרונות, אנשים רבים מתעניינים בתחום השתלות שיער. באמצעות טיפול זה ניתן להשתמש בשיער שלכם בשביל להשלים אזורים חסרים, מבלי שהחלק התורם של הראש יינזק בקרחות כתוצאה מהתהליך. במילים אחרות, הראש ייראה מלא, פשוט על ידי העברת שיערות ממקומות שופעים למקומות דלילים או קרחים.

קרחות – כך זה קורה: אל תישארו שאננים

רוב הגברים בישראל וחלק לא קטן מאוכלוסיית מגדר זה ברחבי העולם מוצאים את עצמם קרחים או מתקרחים בשנות השלושים של חייהם. בשונה מהמקובל לחשוב שאצל כל אחד התהליך שונה, ישנם קווי מתאר זהים למדי. צדדי הראש, באזורים של הרכה השמאלית והימנית, הם האחרונים שמתקרחים וגם לקרחים מבוגרים יישאר שם מעט שיער בדרך כלל. עיקר הקרחת מתהווה בחלק העליון של הראש, כשיש 2 סוגים של התרחבות: או שהיא מתחילה מהקודקוד שגדל קדימה, אחורה ולצדדים עד להיווצרותה באופן מלא, או שהיא מתחילה מהחלק הקדמי של הראש, לו אנו נוהגים לקרוא "המפרצים". מה גורם לכך לקרות? הורמון שמתפתח בסוף שנתון גיל העשרים ונעשה פעיל בשנתון השלושים. הורמון זה נקרא DHT ועצירתו מונעת התקרחות. השתלות שיער אינן עוצרות הורמון זה אך ניתן לצרוך טיפולים משלימים שזהו ייעודם.

השתלות שיער – כך ניתן לבחון את התאמתכם
השתלות שיער מבוצעות למטופלים לאחר בדיקות התאמה לתהליך. הן כוללות משלוח תמונות של הראש עוד בשלב המיונים בישראל, ולאחר שיש אישור לשלוח אותם לטורקיה הם עוברים בדיקת דם פיזית לווידוא סופי של ההתאמה. הדם נשמר בקירור במרפאה על מנת להשתמש בו לצורך מתן טיפול PRP ליצירת תגובת נגד ראשונית להורמון ההתקרחות DHT. טיפול זה אורך 5 דקות וניתן מיד לאחר השתלת השיער במרפאה בטורקיה. יש לחזור על טיפול זה גם בארץ להבטחת שימור תוצאות ההשתלה.

התהוות טיפול השתלת שיער
השתלות שיער מתהוות או בשיטת FUE בה הזקיקים נתרמים ומושתלים באזורים החסרים בידיים של המטפלים, זקיק אחר זקיק, או בשיטת DHI בה לאחר התרומה הידנית, ההשתלה נעשית באמצעות מכשיר אוטומטי. בדרך כלל, FUE יתאים למי שהתקרח בקודקוד או למי שסובל ממפרצים רחבים שעברו נשירה מסיבית. טיפול DHI ניתן למי שאיבד פחות זקיקים ולמעשה ניחן בשיער כמעט מלא. הטיפולים נעשים בהרדמה מקומית.

עצות להתנהלות לאחר ההשתלה
אל תסתובבו בשמש בלי מטריה וכעבור שבועיים ימים מתום ההשתלה, עם כובע. הקפידו על לוח הזמנים של נטילת התרופות שיינתנו לכם במרפאה, על פי מקבץ ההוראות שמגיע עמן. מומלץ לרכוש ויטמינים להחשת הצמיחה. חשוב מאד להסדיר סט טיפולי PRP או IPRF לנטרול השפעתו של הורמון ה- DHT בהמשך הדרך בשביל שלא תתקרחו שוב ותוצאת ההשתלה תישמר לטווח ארוך. הכי חשוב בתחום כמו השתלות שיער להיות רגועים, לא למשש את אזור ההשתלה לאחר התהוותה ולתת לזמן לעשות את שלו. 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים