תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער להקניית מראה צעיר

השתלות שיער הן הפרוצדורות שיביאו להחזרת צמיחת השיער שלכם. התחום בימינו נפוץ מתמיד משתי סיבות. ראשית כל, זהו לא ניתוח מלא כמו בעבר, אלא הליך זעיר פולשני, בו העבודה מתבצעת עם זקיקי השיער ישירות ללא צורך בחיתוכים בעור. שנית, וכפועל יוצא של תמורה זו, המחיר נמוך בהרבה ממחירי העבר שנסובו בשעתו סביב 50,000 ₪. כיום ב- 10,000 ₪ בלבד ניתן לרכוש השתלות שיער מלאות הכוללות חדר במלון יוקרה בטורקיה.

הכנות להשתלת השיער שלכם

החלטתם להירשם לטיפולי השתלות שיער? פנו למתווך ישראלי שנמצא בקשר עם המרפאה ועקבו אחר הנחיותיו. הוא צפוי לבקש מכם לשלוח תמונות עדכניות של הראש שלכם לצורך בדיקת מצבכם העדכני וחיבור תוכנית השתלה מסודרת שתביא לצמיחה. לידיעה, גם אם נרשמתם לתהליך והסדרתם את כל מה שנדרש, ייתכן כי לא תימצאו מתאימים אליו בבדיקת הדם שתעברו במרפאה בטורקיה. זהו סיכון שעליכם לקחת בחשבון.

התנהלות לקראת נסיעה לטורקיה

דאגו לרכישת כרטיס בו מותר לכם להעמיס מזוודה לבטן המטוס. ההמלצה שלנו היא לדאוג שכרטיס החזור שלכם יהיה כזה, על מנת שתוכלו לשנע את התרופות לארץ, אותן לא ניתן להעלות למושבי הנוסעים. ההמלצה הטובה ביותר שלנו בתחום היא לרכוש כרטיס ללא מזוודה בטיסת ההלוך, על מנת שתוכלו להגיע מהר לאולם קבלת הפנים ולפגוש את צוותי השתלות שיער מטעם המרפאה, וכרטיס עם מזוודה בטיסת חזור. ההמלצה שלנו היא לישון טוב בלילה שלפני הטיסה, ואם אתם חוששים ממחטים, להזמין סדציה, זריקה חד פעמית בה כל הגוף מטושטש בזמן הטיפול.

התנהלות בטורקיה לאחר הנחיתה

גשו לאולם הנוסעים וחפשו שלטים עם שם המרפאה אליה נרשמתם. ודאו שיש רשימות ושאתם מופיעים בהן. במרבית המקרים, הנציג הישראלי יהיה באותה עמדה ויאשש שהגעתם למקום הנכון. בתום הנסיעה למרפאה תעברו את בדיקת הדם שמאשרת התאמה לטיפולי השתלות שיער. הדם שלכם יישמר לצורך מתן טיפול פלסמה ראשוני לנטרול הורמון ההתקרחות DHT. טיפול פלסמה זה ניתן גם בישראל תחת מסלולי PRP או IPRF ויש להסדיר אותו כל 2-4 חודשים להבטחת צמיחה איכותית.

התנהלות לקראת ההשתלה ובמהלכה

אם הזמנתם השתלות שיער עם סדציה, טשטוש גוף למניעת כאבים, מומלץ לדלג על ארוחת הבוקר בשביל לאפשר לחומר המטשטש להשפיע טוב יותר על הגוף שלכם. ליתר המושתלים מומלץ לאכול ארוחת בוקר ולגשת לשיחת ייעוץ עם הרופא ולהשתלה עצמה מיד לאחר מכן. במהלכה, חשוב לקחת הפסקות בין מערכי הטיפול שצפויים להסתכם ל- 5 שעות. בהפסקה, מומלץ לאכול ארוחת צוהריים. בתום טיפול השתלות שיער תזכו לראות קריש דם אלגנטי בצבע אדום שיחליף זמנית את השיער שלכם. עליכם לעקוב אחר הוראות המתווך הישראלי, צוותי הסיעוד והרופא, לצרוך את התרופות שהם יתנו לכם על פי המינונים המסוכמים ולהימנע משהייה בשמש ללא מטריה בשבועיים הראשונים שלאחר ההשתלה. לאחריהם ניתן לעבור לכובע.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים