תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער – ליהנות ממראה צעיר ורענן בכל גיל

השתלות שיער מאפשרות לכם ליהנות משיער מלא כמו בימי העבר. מדוע בכלל נוצרת התקרחות והאם לאשה ישנו סיכוי לקבל אותה באותה רמה של גבר? התשובה לשאלה הראשונה היא גן בשם DHT. הוא פעיל בעיקר אצל גברים ולכן הסיכוי של אשה להיפגע ממנו נמוך מאד עד כדי כמעט לא קיים. הגן הזה אחראי לנשירת שיער בקודקוד ובקדמת הראש, בעוד הצדדים והחלקים האחוריים של השיער נשארים על כנם. בשל מצב זה נוצרת אסימטריה בשיער שמצריכה השתלות לתיקון המעוות.

נרשמים להשתלת שיער – כך מתחילים

השתלות שיער נעשות במרפאת מומחים בטורקיה, אליה ניתן להירשם מהארץ באמצעות מתווך. המתווך יקבל מכם תמונות של הראש על פי הנחייתו והן יישלחו למרפאה לצורך קביעת סוג ההשתלה שייעשה: FUE השתלת ידנית או DHI השתלה באמצעות מכשיר שפותח ערוצים ומשתיל זקיקים בד בבד. בדרך כלל, השתלות שיער FUE נעשות למחוסרים הקשים, שסובלים מקודקוד קירח ומפרצים, בעוד DHI מומלץ בעיקר לבעלי שיער מלא למעט בחלק הקדמי שנסוג ומפנה את מקומו למצח גדול.

סגירת נושאים פרוצדורליים שחשוב להכיר

1.     הטיסה: מומלץ לרכוש כרטיס שטיסת החזור שלו מזוודה. עדיפות לטיסת הלוך טרולי בשביל לא לעכב את המשלחת אבל טיסת החזור חייבת להיות עם כרטיס שליחת מזוודה על מנת לאפשר לשלוח את התרופות שתקבלו בהשתלה.
2.     סגנון המקדד: מקדד ההשתלת בדרך כלל עשוי ממתכת אלחלד. ניתן לשדרג את הטיפול למקדד מאבן ספיר, שנחשב דק יותר וחד יותר, ועל כן מאפשר השתלת יותר זקיקים. תוספת העלות, כ- 80 אירו.
3.     סדציה: פטור מכאב, למעט זריקת הסדציה עצמה שנועדה לטשטש את המטופל. מי שבוחר בכך ייאלץ לא לאכול ארוחת בוקר לפני ההשתלה בכדי לאפשר לחומר להשפיע במאת האחוזים.
4.     ויטמינים – מומלץ להכין 200-250 אירו נוספים במזומן לרכישת ויטמינים "ביוטין", בנוסף לתרופות שתקבלו על חשבון ההשתלה.
זכרו כי השתלות שיער הן לא רק ההליך הרפואי עצמו אלא גם הפרוצדורות שיקרו לפני ואחרי.

בטורקיה – כך תתנהלו בשדה, בהשתלה ולאחריה

בשדה התעופה, אתרו את המשלחת שלכם באמצעות שלט המשלחת שתראו באולם קבלת הפנים. ודאו שהשם שלכם רשום בה.
בהשתלה, יהיה עליכם לעבור בדיקת דם שלא משמשת רק לאבחון אלא גם לטיפול עצמו. הדם יאוחסן בכספת מרפאת ההשתלה במבחנה וייעשה בו שימוש לאחר ההשתלה, למתן טיפול PRP או IPRF לחיזוק ההשתלה ועידוד הצמיחה.

יהיה עליכם לקחת טיפול זה כל 2-4 חודשים מרגע חזרתכם לארץ. אם אתם עוברים סדציה לפני השתלות שיער הימנעו מאכילה. במהלך הטיפול, דרשו הפסקה ואכלו ארוחת צוהריים. לאחר ההשתלה, קבלו את התרופות ותעודת המושתל שלכם עם כתב האחריות ומספר הזקיקים שהושתלו. השתמשו בתרופות על פי המינון שתקבלו ובהדרכת המטפלים. הימנעו כליל מהסתובבות בשמש אלא עם מטריה. לאחר שבועיים מאז ההשתלה ניתן לעבור לחבוש כובע.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים