תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער למילוי מהיר של אזורים קרחים ומתקרחים

השתלות שיער מהוות פתרון מצוין לצמיחה מחדש של השיער. בשונה מפתרונות למניעת נשירה וחיזוק הזקיקים, השתלת שיער משמשת למילוי ממשי של עור הקרקפת בשיער.
לאיזו מרפאה מומלץ להירשם? כמובן למרפאה בטורקיה, שם נמצאים כל מומחי ההשתלות מהטובים בעולם.

התהליך, בהשוואה להשתלות מימי העבר, קל ופשוט ואפילו לא כרוך בכאבים כאשר ההרדמה עוברת. המטופל מתעורר עם קרישי דם יבשים וזקיקים זה לצד זה. מראה זה נמוג ככל שחולף הזמן ומפנה את מקומו לשיער מלא ויפה.

כיצד מתחילים להסדיר השתלות שיער?

יש לפנות למתווך מומחה השתלות שיער אשר עומד בקשר עם המרפאה בטורקיה ולמלא אחר הנחיותיו: משלוח תמונות שהוא יעביר למרפאה בטורקיה. כתוצאה מכך, יחליטו במרפאה אם יש טעם להעביר את המטופל השתלה, ואם כן, איזה סוג. ישנם 2 סוגים, FUE השתלה ידנית או DHI השתלה שתרומת הזקיקים בה ידנית וההטמעה שלהם אלקטרונית.

בדרך כלל ההחלטה תתקבל כך: עבור מטופל עם מחסור חמור הכולל מפרצים וקודקוד קירח יוצא FUE, שזו השתלה שנחשבת זולה באופן יחסי, על אף שמדובר בכמות מאד גדולה של זקיקים שמושתלים. לעומת זאת, אם השיער מלא ויפה אך ישנה רק נסיגה בחלק הקדמי הפתרון יהיה השתלת DHI שהיא יקרה יותר על אף שמדובר במספר מופחת של זקיקים בדרך כלל.

התשלום העודף עבור השתלות שיער אלה הוא על הפרוצדורה האלקטרונית.

כיצד נערכים להשתלה מרגע שנרשמתם וקיבלתם אינפורמציה ראשונית?

יש לרכוש כרטיס טיסה. אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם או להעביר כסף למתווך ושהוא יעשה את זה במקומכם. ככה או ככה, חשוב שכרטיס החזור שלכם, עמו תשובו לישראל יאפשר לכם לשלוח מזוודה. הכרטיס המיטבי ביותר עבור השתלות שיער הוא כזה שבטיסת ההלוך יש לכם רק טרולי ובטיסת החזור מזוודה. כך אתם יכולים להגיע לטורקיה חלק מבלי ליצור עיכובים ולחזור עם המזוודה בבטן המטוס והתרופות לשיקום מההשתלה בתוכה. כרטיס חזור ללא מזוודה מהווה טעות קשה כשמתכננים השתלות שיער. הדבר יגרום בהכרח להחרמת התרופות משום שמדובר בנוזלים בבקבוקים של יותר מ- 100 מ"ל.

במידה ובלתי אפשרי לארגן כרטיס שההלוך שלו טרולי והחזור מזוודה, רכשו את 2 הכרטיסים מזוודה על מנת שבטיסת החזור תהיה לכם אפשרות להעביר את התרופות לבטן המטוס.

הגענו לטורקיה: מהם הצעדים הבאים?

אתם תנחתו או באיסטנבול אינטרנשיונל, נמל התעופה הבינלאומי הענק של איסטנבול, או בגקצ'ן שנחשב לנמל קטן יותר. באולם הנוסעים עליכם למצוא את שלט ולוגו המרפאה שלכם שיוחזק על ידי מלווה טורקי. יש לגשת אליו ולבדוק שאתם מופיעים ברשימות שלו.

אתם תוסעו למרפאה ושם תצטרכו להחליט אם אתם עושים השתלות שיער בסדציה, טשטוש לאי הרגשת כאבי מחטים, או בשיטה הרגילה על בסיס הרדמה מקומית בלבד. אם בחרתם סדציה, מומלץ לא לאכול ארוחת בוקר.

מומלץ לבקש הפסקה בתהליך השתלות שיער בשביל לאכול צוהריים. בתום ההשתלה תקבלו את תעודת המושתל שלכם וכתב האחריות. מומלץ מאותו רגע לא להסתובב בשמש אלא עם מטרייה. כעבור שבועיים ניתן לחבוש כובע. בישראל, יש להסדיר טיפולי PRP או איי פי אר אף מדי 2-3 חודשים, לעידוד הצמיחה והחלשת גן ה- DHT שהוא הסיבה להתקרחות הראשונית בעטיה נזקקתם להשתלה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים