תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלות שיער מותאמות אישית

השתלות שיער מותאמות אישית: כאן תוכלו ללמוד כיצד מסדירים זאת

במאמר זה נספק לכם מידע על השיטה הטורקית ליישום השתלות שיער, הפתרון האולטימטיבי למראה חיצוני מנצח שכבש בסערה את העולם. זו אינה קלישאה: הטיפול, שהיה עד כה אחד המסובכים בספרות הרפואית, ונודע כאחד הניתוחים הכואבים שהומצאו, נהפך לנגיש גם מבחינת צמצום רמת הכאב וגם מבחינת מחיר. את ההשתלה מומלץ להסדיר בטורקיה, שם נמצאים צוותי הרפואה והסיעוד המקצועיים ביותר בתחום. אלו הם המרכיבים של חבילת ההשתלה המושלמת עבור כל מטופל.

סוג כרטיס הטיסה הייעודי

אל תצאו למסע השתלות שיער לפני שווידאתם שיש לכם כרטיס מזוודה. כרטיס מזוודה, בשונה מכרטיס טרולי, מאפשר לכם לשלוח את אחד התיקים שלכם לבטן המטוס.

אם המלווה שלכם רכש עבורכם כרטיס טרולי, השתדלו להמיר אותו כבר בנתב"ג לכרטיס מזוודה. המשמעות של אי אפשרות לשלוח מזוודה לבטן המטוס? אתם תיאלצו לסחוב אתכם תרופות נוזליות שיינתנו לכם לריפוי הטראומה של ההשתלה, ולספוג החרמה של המוצרים מהביטחון הטורקי בשדות התעופה איסטנבול אינטרנשיונל או גקצ'ן.

לא מדובר במשחת סינטומיצין שניתן לקנות בבית המרקחת אלא בשמפואים, תמציות ותרופות שהומצאו במרפאות ההשתלה. שליחתם לישראל מטעם המרפאה כתוצאה מהחרמה בשדה התעופה תהיה סיפור שמומלץ מראש לא להיכנס אליו. השתלות שיער? רק עם כרטיס שליחת מזוודה לבטן המטוס.

סוג ההרדמה הייעודי

ההרדמה היחידה שאפשרית במסגרת טיפולי השתלות שיער היא הרדמה מקומית באמצעות זריקות בראש ובצוואר, ברם אין כל חובה להרגיש את הזריקות הללו.

מי שלא מעוניין שבשלב הזה יהיה כאב, יכול לקבל זריקת סדציה: טשטוש שיינתן דרך היד באמצעות זריקה. הוא יגרום לכל מערכות הגוף שלכם כמעט להירדם. זו לא הרדמה מלאה אבל בהחלט טשטוש בעוצמה גבוהה מאד, כזו שמאפשרת לא להרגיש מחטים באופן זמני.

חשוב לציין כי מי שבחר בדרך זו חייב להיות בצום מלא לפני הטיפול, כלומר לא להשתתף בארוחת הבוקר של יצר המועמדים להשתלה בלובי של המרפאה. כמו כן, חשוב לציין כי אם לא בחרתם בדרך זו, על פי רוב בזריקת ההרדמה השלישית ומעלה כבר לא כואב. החומר עוצמתי ובעל יכולת אלחוש מהירה.

אימון לקראת שגרה עם השתלה על הראש

את האימון הזה תוכלו לחוות ביומיים שלאחר ההשתלה כשתקבלו זמן לנוח בטורקיה. אתם תקבלו הכנה על ידי המלווה שלכם ואנשי המרפאה.

הם יספקו לכם את תעודת ההשתלה, בה יהיה כתוב מספר הזקיקים שהושתל לכם, סוג שיטת ההשתלה שיושם עבורכם (DHI או FUE) ומשך זמן האחריות של ההשתלה.

כמו כן, הם יספקו לכם תרופות לאלחוש וריפוי מכות וחבטות שנוצרו בעת השתלות שיער: טראומה בצוואר לאחר לקיחת הזקיקים משם, טיפול בגירודים באזורים תורמים, אנטיביוטיקה, קורספין, שמפו רפואי, לוושן לשיער, ועוד.

לתרופות ילווה יומן יומי שיורה לכם בכל תאריך עד גמר שלושה שבועות מההשתלה, מה לקחת. ביומיים בטורקיה לאחר השתלות שיער אין לשתות קפה, לעשן, לחבוש כובע או לשהות בשמש.

מי שחייב לצאת החוצה יעשה זאת עם מטריה. כעבור שבועיים מרגע ההשתלה ניתן לעבור לכובע. קסדת אופנוע או אופניים ניתן לחבוש רק חודש לאחר ההשתלה. ההמלצה שלנו היא לבדוק היטב את מילוי הטפסים של החזרה לישראל, יישום בדיקת קורונה בטורקיה ווידוא שאספתם את התוצאה שלה מהמלון. אי אחזקה במי מהמסמכים הללו תאלץ אתכם להסדיר אותם בשדה התעופה באיסטנבול, חוויה מלחיצה ולא רצויה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים