תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בטורקיה בתנאי הכל כלול

השתלת שיער בטורקיה בתנאי הכל כלול וברמה חסרת פשרות

התעניינתם בהשתלת שיער בישראל ונדהמתם מהמחיר היקר? בטורקיה, המחיר הוא רבע מזה הישראלי ואינו כולל רק השתלה. זו חבילה שיש בה תנאים של הכל כלול: השתלה, מלון והסעות ממנו למרפאה בשני הכיוונים, כולל הסעה לשדה התעופה ביום שובכם. בניגוד לתחומים אחרים, בהם הצעות כאלה בדרך כלל מעידות על עבודה פחות טובה, כאן ההיפך הוא שקורה. טורקיה היא לא עוד יעד להשתלות שיער. זו ממלכת השתלות השיער הבינלאומית, אליה מגיעים ממש מכל קצוות תבל. במרפאה, אתם תשמעו אנגלית יותר מכל שפה אחרת בשל ריבוי התיירים שבאו לקבל השתלת שיער בטורקיה. שם פותחה השיטה החדשה להשתלות שיער, בה לא משתמשים בחיתוכי עור אלא בשליפה של הזקיקים באופן ישיר, והעבודה שנעשית שם היא הטובה ביותר שניתן לבקש.

הכנת המהלך לקראת הנסיעה

ההכנות מתבצעות בהנחיית נציג ישראלי מטעם המרפאה. אתם תתקשרו עמו בעברית והוא יבקש מכם לשלוח תמונות של הראש שלכם. התמונות יישלחו למרפאה, ושם ייקבע סוג הטיפול שעשוי יהיה להתאים לכם. מדוע "עשוי"?
משום שבשביל השתלת שיער בטורקיה יש לבדוק התאמה. הדבר נעשה באמצעות בדיקת דם עם הגעתכם למרפאה, ומשם ניתן יהיה להמשיך לטיפול שתוכנן לכם. סוגי הטיפולים האפשריים: FUE, השתלת שיער ידנית בה אלפי זקיקים מושתלים אחד לאחד, או DHI בה רק לקיחת התרומה שלהם נעשית ידנית וההשתלה עצמה באמצעות מכשיר מיוחד. בדרך כלל, FUE מיועדת למחוסרי השיער, שיש להם זוג מפרצים וקודקוד מקריח, ו- DHI מיועדת למי שחווה נסיגה קדמית כוללת שמביאה להגדלת המצח.

הכנות אחרונות לנסיעה

סוג הטיסה – בשביל לעבור בהצלחה השתלת שיער בטורקיה, כולל אריזת התרופות שתקבלו שם, והעלאתן לטיסה לארץ, אתם תצטרכו טיסת מזוודה. אל תחסכו בטיסת טרולי, כי על פי נהלי התעופה הבינלאומיים אסור להעלות בקבוקי נוזלים מעל 100 מ"ל, ואלה התרופות שאתם צפויים לקבל שם. מומלץ להסדיר את הטיסה בעצמכם ולא לתת לגורם אחר לקנות לכם את הכרטיס כדי שתוכלו לנהל אותה מהמחשב בבית. ההמלצה שלנו לניהול אופטימאלי: קחו טיסת הלוך עם טרולי בשביל שתוכלו להגיע מהר לעמדת הנוסעים בטורקיה, וטיסת חזור עם מזוודה בשביל שתוכלו לשלוח את התרופות לבטן המטוס בתוכה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים