תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בטורקיה – להיראות שוב צעירים

להיראות שוב צעירים, רעננים וחתיכים

 השתלת שיער בטורקיה – להיראות שוב צעירים, רעננים וחתיכים

מדוע רבים בוחרים לעשות כיום השתלת שיער? כיצד הפך הטיפול היוקרתי והאזוטרי לאחד מעמודי התווך של הרפואה המודרנית ומדוע הוא כדאי כיום לכל מי שסובל ממחסור בשיער? בעבר, טיפול השתלת שיער היה נחשב להליך רפואי מסובך מאד, ארוך ושהצריך ימי שיקום ארוכים מאד, שהיו כרוכים גם בהחלמה מכאב פיזי וגם בהחלמה ממראות לא מחמיאים כמו כרישי דם עמוקים במקומות גלויים בראש ובצוואר. כיום השתלת שיער בטורקיה הנה פשוטה מאד משום שהיא לא נעשית עם כלי ניתוח טיפוסיים שמטרתם היא לחתוך בעור האדם, אלא בכלים פשוטים יותר שהמטרה שלהם היא לעקור את שורשי השערות מבלי לפגוע ברקמות. מטרת העקירה היא העברה של אותם שורשים למקומות בהם אין שיער או יש הידלדלות קשה בו. בעקבות מעבר לשיטת טיפול זו, הצורך בשיקום מכאב פיזי אינו קיים, אלא רק המתנה שהכרישים יתאחו. הדבר גרם גם לצניחה במחיר, שכן הטיפול נעשה הרבה יותר פשוט לביצוע ברמה הפרקטית. אם בעבר השתלת שיער הייתה עולה 40-60 אלף ₪, כיום ניתן לרכוש חבילה הכוללת מלון וארוחות במחיר של 10-15 אלף ₪ בלבד.

מעבר ממצב של מחסור למצב של שפע בשיער
כשאתם נרשמים לטיפול כמו השתלת שיער בטורקיה אתם למעשה מבטיחים את ביטול המחסור. חשוב לציין כי לא כל אחד מתאים לתהליך, ובין הרישום לטיפול עצמו ייערכו אבחונים בשביל לבדוק האם אתם מתאימים אליו. הם יכללו משלוח תמונות למרפאה בטורקיה והסקה מהן לגבי התאמה ראשונית. את ההתאמה הסופית תדעו כשתימצאו על אדמת טורקיה, באמצעות בדיקת דם. הדם של המתאימים יישמר בקירור במרפאה לצורך מתן טיפול PRP ראשוני, עליו תצטרכו לחזור גם בארץ כל 2-3 חודשים להבטחת תוצאת ההשתלה כפי שהיא.

PRP לאחר ההשתלה לשימור השיער השופע חזק ויציב
PRP או IPRF הם טיפולים שיש לצרוך בישראל לאחר השתלת שיער בטורקיה. את הראשון שתצרכו – תקבלו מיד אחרי ההשתלה, באמצעות הזרת הדם שנלקח לכם בבדיקת הדם, בתוספת מזוטרפיה (תרופות לטיפול בהתקרחות). ריבוי טיפולי PRP או IPRF יקטין את השפעתו של הורמון ההתקרחות DHT ויאפשר לכם ליהנות משיער שופע לאורך זמן.

ההשתלה במובן הפרקטי – כך זה מתממש
לאחר כינון בדיקת הדם בטורקיה, אם נמצאתם מתאימים אתם תזומנו לשיחה עם הרופא, שישרטט על ראשכם את ההשתלה, הצוות הסיעודי יבחן את עבודת הרופא ויבצע את הטיפול באמצעות הכנת הראש לזריקות הרדמה, מתן זריקות הרדמה וביצוע ההשתלה. ניתן לצרוך את הטיפול בסדציה לדילוג על כאבי זריקות ההרדמה. משך הטיפול 5- 6 שעות, במהלכן מומלץ לבקש הפסקת ארוחת צוהריים. בסיום הטיפול – תתפנו לשיחה חוזרת עם הרופא והמלווה הישראלי ותינתן לכם תעודת השתלת שיער בטורקיה בה מצוינת כמות הזקיקים שהועברו למקומות החסרים. אתם נדרשים לא לבוא במגע עם השמש ללא מטריה בשבועיים הראשונים ועם כובע למשך חודש מאז.
 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים