תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בטורקיה – לחזור עם שיער מלא וטבעי

אם חלמתם להחזיר לעצמכם את קו השיער הקדמי ולמלא את הקרחת הפנימית בקודקוד, השתלת שיער בטורקיה במתכונת חדשה היא הפתרון עבורכם.
 
מהו ההבדל בין השתלת שיער זו לבין מה שהיה בעבר? המושג "תיירוּת מרפא" קיים כמעט בכל מדינה, ומציע טיפולים שוברי שוויון יקרים מאד ומורכבים מאד המיועדים לעשירי העולם: כל מיני טיפולים פלסטיים ורפואיים הקושרים ללייפסטייל. עד לא זמן, השתלות שיער היו חלק מסל טיפולים זה. הלקוח היה משלם בסביבות חמישים אלף ₪ ועובר ניתוח כואב שההחלמה ממנו לקחה 3-6 חודשים. לעומת זאת, השתלת שיער בטורקיה במתכונת חדשה היא טיפול הרבה פחות יקר, שמתחיל ב- 10,000 ₪ בסך הכל. בנוסף, הוא כבר לא כרוך במספר גדול של חודשי החלמה אלא במספר שבועות ולעתים ימים.
בחלק מהמסלולים אין בכלל כאב כשמתעוררים. פרמטרים אלה הופכים אותו לאטרקטיבי וזמין במיוחד גם עבור מי שידם פחות משגת ומעוניינים בשיער מלא ויפה.

להחזיר את המראה הצעיר והרענן של השיער המלא ללא תרומה חיצונית
כל הייחוד של השתלת שיער בטורקיה המתבצעת בימינו היא שלא מדובר על תרומות מאחרים. יש כל מיני רופאים המציעים השתלה סינתטית מתורמי שיער, בה השיער עובר נטרול של השפעת ה- DNA בכדי שייקלט בראשו של המטופל.
 
כאן, מדובר בשיער שלכם. הוא נתרם מהעורף, הצוואר או שניהם גם יחד, כך שלא ייווצרו חורים באזורים אלה אלא בתפזורת מאד נרחבת. כמות התרומות יכולה לנוע בין 2,000 ל- 5,000 זקיקים בממוצע. לאחר איסופם, הם נשתלים באזורים הריקים או החסרים ובעוד מספר חודשים הם צפויים לצמוח בתור שיער חדש.

כך תתחילו את המסע שלכם לקראת שובו של השיער המלא
צרו קשר עם מתווך ישראלי של מרפאת השתלת שיער בטורקיה ושלחו לו את תמונות הראש שלכם. בדרך כלל תהיה דרישה לחמש תמונות: תמונת פרופיל כמו בפייסבוק, תמונת פרופיל בכיפוף (כשהשיער העליון לכיוון המצלמה), תמונת צד ימין, תמונת צד שמאל, ותמונה אחורית. התמונות הללו יישלחו למרפאת השתלות שיער ושם יאבחנו איזו השתלה תתאים לכם.
 
ייתכן כי זו תהיה השתלת שיער בטורקיה המבוססת על טיפול ידני מלא, כולל לאחר איסוף התרומות, וישנה השתלה שמבוצעת על ידי מכשיר שמשתיל את הזקיקים. החלק המפתיע הוא שהמועמדים להשתלת מכשיר בדרך כלל יזדקקו לפחות זקיקים מאשר המושתלים הידניים, ואף על פי כן, הטיפול שלהם יהיה יותר יקר בשל הפרוצדורה. הפרש המחירים ינוע סביב כ- 200 אירו.

הפרוצדורה מרגע הנחיתה בטורקיה ועד גמר ההשתלה
לאחר הנחיתה, תמצאו בשדה התעופה באיסטנבול נהג שיישא את שלט המרפאה. בשביל לוודא שהוא אכן הנהג ולא גורם מתחזה, בקשו ממנו לראות את רשימת המטופלים וודאו שאתם מופיעים שם. לאחר ההגעה למרפאה, תעברו לקיחת דם שתשמש למתן טיפול PRP ראשון למניעת התפשטות הורמון ההתקרחות DHT.

טיפול זה, או את החלופה IPRF יש לצרוך אחת למספר חודשים גם בישראל בשביל לשמור על מצבכם. לאחר לקיחת הדם תהיה ארוחת בוקר ולאחריה פגישה עם רופא השתלת שיער בטורקיה שישרטט את ההשתלה על ראשכם ומשם תילקחו לצוות הסיעוד לביצוע הטיפול.
 
מי שנלקחו לו זקיקים מהצוואר צפוי להתעורר עם חתכים שייחבשו ויעברו לאחר שבועיים בממוצע. מי שנלקחו לו זקיקים רק מהעורף לא יתעורר כלל עם כאבים, רק עם כרישי דם על הראש. אתם נדרשים לקחת את התרופות שתקבלו במרפאה בהתאם ליומן שיינתן לכם ולהימנע ממגע עם השמש למעט עם מטרייה בשבועיים הראשונים וכובע החל מהם. בהדרגה, לאחר מספר חודשים, ניתן יהיה לחזור לשגרה רגילה.
 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים