תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

מואיש חן מצב שיער

טיפים חשובים שיעזרו לכם לקבל החלטה לפני השתלת שיער

השתלת שיער במפרצים

חשוב לדעת על טיפולי השתלת שיער במפרצים

ההתקרחות בצידי הראש באזור הנקרא מפרצים נובעת מנשירת שיער מוגברת באזורים אלה,  היא מתחילה אצל גברים בדרך כלל בגילאי העשרה ומתגברת בעיקר אצל גברים בעלי נטייה גנטית הורמונאלית. עם הזמן המפרצים מעמיקים יותר עד שהם מתפשטים לכיוון הפדחת ונפגשים עמה ואז ההתקרחות בולטת במיוחד.

אין ספק כי מדובר בהתקרחות טיפוסית המאפיינת תהליך המתרחש אצל גברים רבים. התקרחות זאת נחשבת לצרה צרורה היות והיא משפיעה באופן ניכר על תחושתו של האדם, משנה את המראה החיצוני שלו ומשפיעה באופן נחרץ על הדימוי העצמי שלו ועל התנהלותו בחיי היום יום.

שיער מלא ושופע או לפחות שיער אחיד במראה שלו ללא אזורים מקריחים או בהם נושר שיער הוא סמל מובהק למראה צעיר, רענן ואטרקטיבי.

לכן ניתן להבין את אותם גברים המגלים יום אחד שהם מתחילים להקריח ואזור המפרצים הולך ומעמיק ומשנה ללא היכר את מבנה הפנים.

ניתן לומר כי אזורים אלו הם האזורים הראשונים לאבד שיער ומהווים אתגר לא פשוט עבור המנתחים שעושים בהשתלת שיער.

איך מזהים נשירת שיער במפרצים?

בדרך כלל האדם יתקשה לומר בפה מלא כי הוא החל להקריח ולכן הדרך הטובה ביותר היא לשאול מכרים ובני משפחה או אפילו את רופא העור שלך. בדרך כלל נשירה תבוא לידי ביטוי בשערות שנשרו על הכרית או על המברשת וגם אם נשנה את התסרוקת נבין שיש שם משהו שלא היה מקודם.

אז מה עושים, כשהמפרצים מתחילים להקריח?

הפתרון הטוב ביותר הוא לא לגלח את כל שערות הראש כפי שרבים עושים במטרה להסתיר את ההתקרחות שצצה לה פתאום באמצע החיים. ישנם טיפולים תרופתיים הכרוכים בתופעות לוואי וישנה השתלת שיער שנחשבת לפתרון האידיאלי לכל סוגי ההתקרחות הקיימים.

בהחלט ניתן לטפל במפרצים וגם להצמיח שיער באזורים אלה על ידי השתלת שיער במפרצים הנערכת אצל רופא מומלץ ובכיר בתחום שיודע להתמודד עם סוג נשירה כזאת ואחרי הכול, מדובר על התקרחות המשותפת לגברים רבים.

מדובר באזור פופולארי ביותר להשתלת שיער.

אמנם קשה לחזור לקו השער שהיה בעבר אבל אם מדובר ברופא מומחה בעל שם שיגרום לכך שתהיה זאת השתלת שיער מוצלחת אין ספק שהמצב ישתפר ללא היכר והתוצאה תהיה טבעית ולשביעות רצונכם המלאה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים

Feel פורמולת הפלא של הדיאטה

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים
דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים
לחצו לפרטים