תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלת שיער לנשים

מה ההבדל בין השתלת שיער לנשים, לגברים?

נהוג לחשוב שהתופעה המאכזבת בדמות נשירת שיער והתקרחות משותפת רק לגברים.

אבל תופעה זאת פוגעת בלא מעט נשים אשר סובלות במידה ניכרת ממנה והיא נפוצה בקרב נשים רבות.

מדובר בתופעה מטרידה ביותר הנותנת את אותותיה ובולטת היטב בשל העובדה שהמראה החיצוני נפגם ממנה.

מראה לא אטרקטיבי ולא צעיר במיוחד הנו מנת חלקם של כל הסובלים מהתופעה נשים וגברים כאחד היות וראש מלא שיער ונפח הנו סמל מובהק למראה צעיר ורענן.

על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בשיער ראשה של האישה שמהווה גם הוא סמל לנשיותה.

גורמים המזרזים את הופעת ההתקרחות אצל נשים

נבדרך כלל, נהוג להאשים שינויים הורמונאליים כזרז לכל בעיה בריאותית המתרחשת לאורך זמן. נשירת שיער אצל נשים גם היא מתרחשת בשל שינויים הורמונאליים הגורמים לנשים להתקרח ולבעיות המתאפיינות בשיער דליל ודק הנושר לעיתים תכופות.

כמובן שניתן להוסיף לכך גם חרדה ומצבים נפשיים המתבטאים במתח (סטרס) אשר משפיעים ומזרזים תופעה זו ומאיצים את מהלכה ביתר שאת.  

צורת התקרחות שונה בין גברים לנשים

תופעת ההתקרחות שונה בין גברים לנשים: גברים מקריחים בעיקר בקדקוד הראש ובאזור המפרצים הידועים לשמצה ואילו נשים מקריחות ושיערן מדלל לכל אורך הראש.

הן הגברים והן הנשים מטפלים בבעייתם באמצעים שונים כאשר השתלת שיער נחשבת לפתרון המקובל והטוב ביותר. השתלת שיער בעידן של ימינו מניבה תוצאות מעולות ומראה טבעי למדי. מדובר בהליך פשוט, קל ובטוח המוביל לתוצאות טובות במיוחד בהשוואה לטיפולים אחרים, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהשתלת שיער בשיטה החדשה ופורצת הדרך המסעירה את תחום השתלות השיער ונקראת FUE.

נשירת שיער והתקרחות גברית או נשית הנה בעיה אסתטית המשליכה על כל אורחות החיים ובכללם על המראה החיצוני וההתנהלות בחיי היום יום. אין מנוס מלהביא את הבעיה על פתרונה באופן הטוב, המהיר והבטוח ביותר עבור אלה הסובלים מהתופעה הכה נפוצה הן אצל גברים והן אל נשים.

באמצעות השתלת שיער הנערכת בידי רופא מומחה ובעל שם בתחום ניתן ליהנות מפתרון טוב ואסתטי והכי חשוב ללא תופעות לוואי או צלקות כפי שראינו בעבר במקרים רבים וזאת הודות לשיטות טכנולוגיות מתקדמות המוכיחות את עצמן בכל פעם מחדש.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים