תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלת שיער מחיר

מדריך להשתלת שיער, מה חשוב לדעת על השתלת שיער

חוסר אונים, מבוכה, זעם ותסכול הן התחושות שעולות בקרב כל מי שסובל מהתקרחות ונשירת שיער.

מצב זה משותף לשני שליש מהגברים הישראליים הסובלים מכך בשל שילוב של מרכיב גנטי והורמונאלי גם יחד.

סביר להניח שאם התחלת לזהות מעט שיערות שנושרות על גבי הכרית או המברשת, ייתכן שגם אתה בקרוב תצטרף לסטטיסטיקה העגומה ותתחיל לאבד משערות ראשך במיוחד באזור המפרצים והפדחת בקודקוד הראש.

סביר להניח שהמראה החיצוני שהפך לפחות טוב בשילוב הורדת הדימוי והביטחון העצמי יגרום לסובלים מנשירה והתקרחות לפנות לטיפול מהר ככל האפשר או לחילופין לגלח את כל שערות הראש שנותרו בטרם ינשרו מעצמן. אבל "קרחת אופנתית" נוצצת ובוהקת אינה פתרון – יש לטפל בבעיה מן השורש, תרתי משמע!

מראה של שיער בריא ומלא שהנו סמל לצעירות ולאטרקטיביות הוא בהחלט נגזרת של ראש מלא שיער ומלא נפח.

פתרונות וטיפולים לנשירת שיער והתקרחות

משאת נפשם של גברים רבים הפונים לטיפול הוא לקבל מחדש את הבלורית שאבדה. לשם כך, עומדות בפניהם מספר אפשרויות: טיפול תרופתי המורכב מהתאמה אישית לכל מטופל, המחייב נטילה קבועה של תרופות המלוות גם בתופעות לוואי לא פשוטות. או פנייה לתחום הרפואה האסתטית הכוללת שזירת שיער והשתלת שיער בשיטות שונות.

מראה צעיר ואטרקטיבי הרבה יותר הוא כעת הרבה יותר בהישג ידכם היות ולתוצאות ההליכים הרפואיים המתקיימים בימינו תוצאות מעולות וטבעיות ובעיקר משביעות רצון ומשפרות ללא עוררין את המראה החיצוני ואת מראה השיער.

השתלת שיער נחשבת לפתרון קבוע לאורך זמן המניב תוצאות טבעיות למדי ביחס להשתלות שיער שנערכו בעבר. על אחת כמה וכמה בעידן של ימינו בו כל בעיה אסתטית באה על פתרונה בדרך כירורגית נוחה, פשוטה ובטוחה תחת פיקוח רפואי צמוד.

במיוחד השתלת שיער בשיטה החדשה הנקראת FUE  שמאופיינת באי התערבות פולשנית, אינה כרוכה בתופעות לוואי ומניבה תוצאה נקייה ואסתטית ללא צלקות למראה שיער בריא ובעיקר מלא ואחיד.

לסיכום שורות אלה, השתלת שיער הנה פתרון מקובל בישראל ובעולם כולו היות ומדובר בהליך אופטימאלי ביחס ליתר הטיפולים אשר תוצאותיה תואמות את ציפיות המטופל וזו משפרות ללא היכר את מראה השיער אחת ולתמיד.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים

Feel פורמולת הפלא של הדיאטה

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים
דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים