תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השתלת שיער

טווח מחירים להשתלת שיער מחיר

רבים הסובלים מנשירת שיער יוצאים קרחים מכאן ומכאן מאחר ותופעה מטרידה זאת משפיעה באופן ניכר על המראה החיצוני שלהם לשלילה וטיפולים תרופתיים הם גם יקרים ולא תמיד מביאים את האפקט הרצוי, מה גם שהם מלווים בתופעות לוואי מטרידות לא פחות והמטופל מחויב בלקיחתן על בסיס קבוע.

מאחר וזהו המצב יפנו גברים וגם נשים הסובלות מהתופעה לניתוחי השתלת שיער, שהם כידוע, הפתרון המקובל והיעיל ביותר נגד נשירה ששם קץ לצמיתות לתופעה הגורמת להרבה מאוד רגשות תסכול ומבוכה בקרב הסובלים ממנה.

ניתן לומר כי טווח המחירים לניתוחי השתלות שיער ינוע בין 2,500 ל-4,000 דולר והוא נקבע על פי פרמטרים הבאים: סוג הנשירה ואיבוד השיער, האזורים בהם נדרשת השתלה, כמות הזקיקים המתאימים להות מושתלים וכמובן ברופא ובמכון בו תיערך סדרת הטיפולים. בתהליך הייעוץ יבחן הרופא את מצב הנשירה ויעריך מהי רמת ההתקרחות ורק לאחר מכן לאחר בחינת כל הפרמטרים יקבע מחיר משוער להשתלת השיער הצפויה.

ככל שהמטופל מקריח יותר כך יצטרכו להשתיל לו יותר שערות ולכן ניתן לומר כי ככל שמצב ההתקרחות מתקדם כך מחיר השתלת השיער יהיה גבוה יותר. זאת גם הסיבה לכך שחשוב לטפל מיד עם הופעת הנשירה ולא לחכות זמן רב עד שהיא תתפשט ותשפיע באופן ניכר על מראה השיער שלכם ועל נפחו.

השתלת שיער טיפול יקר אך משתלם במיוחד

בטרם תחשבו על המחיר אותו אתם צפויים לשלם יש לזכור שהצלחת הטיפול אינה תלויה במחיר שתשלמו אלא ברופא בו תפקידו את ראשכם לביצוע הטיפול. ככל שתיבחרו רופא מומחה בעל שם ומומלץ מאוד בתחום זה כך יגברו הסיכויים ליהנות מכל היתרונות של השתלת שיער מוצלחת על כל היבטיה.

אין ספק כי התחושה שתרגישו לאחר השתלת שיער מוצלחת שווה את המחיר שהנכם עומדים לשלם ומראה צעיר ואטרקטיבי הנגרם באמצעות מראה שיער אחיד ומלא יותר שווה את ההשקעה הרבה.

מדובר באפשרות הטובה והמוצלחת ביותר שלעומת טיפולים אחרים מחזיקה כל החיים ומוכיחה את עצמה בכל המטופלים שעברו השתלת שיער מוצלחת בשנים האחרונות.  

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים

Feel פורמולת הפלא של הדיאטה

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים
דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים