תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

התקרחות

טיפול מונע להתקרחות

מרבית הגברים החל מהעשור השלישי לחייהם מתחילים לסבול מהתופעה המטרידה והעגומה המתבטאת בכך ששערות ראשם מתחילות לנשור לאיטם.

התופעה הנפוצה המתחילה בנשירה על הכרית או על המסרק מתחילה מתפתחת לאיטה ותוצאותיה ניכרות לעין בעיקר באזורים המועדים לפורענות : במפרצים ובקדמת הראש. התקרחות גברית טיפוסית אכן מתחילה באזורים אלה עד שמתרחבת לאורך כל הראש ומשפיעה באופן נחרץ על המראה החיצוני ועל התנהלותם הרגילה של כל הסובלים ממנה.

אם כן, ניתן לומר כי נשירת שיער משותפת כמעט לכל גבר ישראלי.

במשך השנים נדמה כי חברות רבות מנסות לשווק תרופת קסם נגד התופעה בדמות תכשירים ותרופות. חשוב לציין שהלקיחה שלהן מלווה לא פעם בתופעות לוואי מטרידות לא פחות.

רבים משלימים עם רוע הגזירה ומעדיפים ללכת עם ראש מגולח וקרחת בוהקת על פני טיפולים תרופתיים אחרים אשר יעילותם מוטלת בספק.

ממה נובעת ההתקרחות הגברית הנפוצה?

התקרחות טיפוסית אצל גברים נובעת משילוב של גורמים תורשתיים ופעילות הורמונאלית. להתקרחות גברית ישנם מאפיינים מובהקים ולכן ניתן לצפות כיצד ההתקרחות תתקדם ותתפתח.

מאחר והתקרחות גברית פוקדת אזורים מסוימים בראש, ניתן להשתמש באזורים המלאים יותר ולקחת מהם זקיקי שיער אותם ניתן להשתיל באזורים הריקים ובכך, למעשה, למלא את החסר.

בשנים האחרונות, השתלת שיער נחשבת לפתרון האידיאלי עבור כל הגברים הסובלים מהתקרחות. השתלת שיער המבוצעת על ידי רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית מעניקה מענה מדויק ובטוח עבור בעייתם. לאחרונה, נוספה שיטה חדשה הנחשבת לפורצת דרך בתחום המבטיחה תוצאה אידיאלית, בטוחה ללא כל סיכון, תופעת לוואי או כאב.

יתרונות טיפול השתלת שיער

אבחון תופעת ההתקרחות ממנה אתה סובל תאפשר לרופא המומחה להעניק לך מענה הולם ומדויק לבעייתך.

בניגוד לטיפולים תרופתיים נגד התקרחות אשר מתיימרים לסייע בעצירת התופעה, השתלת שיער בשיטה חדשה הנקראת FUE מסייעת לא רק בעצירתה אלא בצמיחה טבעית של זקיקי השיער אשר הושתלו מהעורף של המטופל בו כאמור אין נשירת שיער.

כאשר תהליך זה מבוצע בידי רופא אמין ומנוסה מתקבלת תוצאה טבעית למדי וראש עם מראה שיער אחיד ברובו אשר אינו מסגיר את העובדה כי המטופל עבר השתלת שיער מוצלחת לטיפול בהתקרחות ממנה הוא סבל.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים