תפריט

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

חוות דעת השתלת שיער

חוות דעת על ד"ר שלום שאלתיאל

גם אני סבלתי מנשירת שיער עד שפגשתי את ד"ר שאלתיאל

מתחילת שנות העשרים לחייהם גברים רבים מתחילים לסבול מנסיגת שיער שעיקרה בנשירה בקצב מואץ למדי. ניתן לומר כי אחד מכל ארבעה גברים בגילאים אלה סובל מנשירת ישער כאשר עם הגיל עולה עוד יותר השכיחות לכך.

לצערי הרב, גם אני נכנסתי לסטטיסטיקה המצערת הזאת ואין זה משנה כלל בגלל מה למרות העובדה כי מדובר בעיקר בגנטיקה. העניין הוא שנשירת השיער ממנה סבלתי גרמה לי לנשירה ולהתקרחות עם הזמן שגם הקרחת הנוצצת שעשיתי לא הסתירה את המבוכה מכך שאני, גבר צעיר במיוחד, סובל מנשירה שאותה רואים בעיקר אצל גברים בגיל המעבר.

המצוקה הרבה שנגרמה לי בעקבות הנשירה הביאה אותי למצבי תסכול ומבוכה רבים. התחלתי להתבייש במראה שלי ובעיקר הבטתי על עצמי פחות ופחות במראה.

חוסר האונים שליווה אותי והירידה המשמעותית באטרקטיביות של המראה החיצוני שלי הובילה אותי לברר כמה שיותר על הנושא ועל הפתרונות הקיימים בתחום זה נגד נשירת שיער והתקרחות.

ההתפתחויות המדעיות בתחום הרפואה המודרנית בשילוב הגברת המודעות למראה החיצוני הובילו לכך שנושא זה עלה לסדר היום ורופאים רבים עוסקים במתן מענה ופתרונות לטיפול בבעיה המטרידה הגורמת ללא מעט עוגמת נפש לסובלים ממנה.

אין תרופת קסם נגד נשירה אבל יש פתרונות


שיפור מצב ההתקרחות ניתן להשגה באמצעות טיפולים תרופתיים אך ממה ביררתי אצל חברים ומכרים וגם דרך האינטרנט טיפולים אלה לא עוזרים באופן ממשי בעיקר לאותם גברים הסובלים מנשירת ישער משמעותית להם יש צורך בהתאמת טיפול אגרסיבי יותר מתרופות.

חשבתי שטיפול תרופתי לא יעזור לי בעיקר משום שבעיית ההתקרחות שלי נמצאת בשיאה ולכן פניתי לבדוק על השתלות שיער הידועות כטובות ביותר עבור מצבי התקרחות ונשירה מתקדמים מהם סבלתי.

מאחר והיה חשוב לי קודם כל למצוא חוות דעת חיוביות על רופאים ואז לפנות אליהם ולהתרשם בעצמי פניתי למטופלים שעברו השתלת שיער דרך הפורומים באינטרנט ומצאתי מספר אנשים ששמחו לספר על השתלת השיער המוצלחת אותה עברו אצל ד"ר שאלתיאל.

מאחר ושמעתי את השם של הרופא הנ"ל לא פעם אחת החלטתי להתרשם בעצמי עד כמה הוא מומלץ ונפגשתי עמו לפגישת ייעוץ והכוונה.

ד"ר שאלתיאל שינה לי את החיים ואכן, לא התאכזבתי ובפגישה עם הרופא הבנתי עד כמה מטופליו שמחים להמליץ עליו בכל פה. התרשמתי עמוקות מהרופא הנחמד, המקצועי והאדיב שסיפר לי באריכות על המהלכים הקיימים שעשויים להתאים לבעייתי ולהוות פיתרון אידיאלי לבעיה ממה אני סובל.

התברר לי כי ד"ר שאלתיאל עובד בשיטה חדשה להשתלת שיער המניבה תוצאות אמינות וטבעיות למדי והחלטתי שאין לי מה להפסיד ובחרתי לעבור אצלו השתלת שיער מסוג זה. לאחר מספר חודשים מהתהליך הקפדני והמדויק אותו עברתי כבר חשתי בהבדל ואני יכול לומר בפה מלא כי מדובר באחת ההחלטות הטובות שעשיתי בחיי, לאחר אינספור מחמאות שאני מקבל על השינוי לטובה במראה החיצוני שלי אני יודע שבחרתי נכון את הרופא בידו הפקדתי את הטיפול בראשי.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים