תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

טיפולי השתלת שיער

מחפש רופא טוב לטיפולי השתלת שיער

במציאות של ימינו כל בעיה רפואית ועל אחת כמה וכמה בעיה אסתטית זוכה לקבל פתרונות רפואיים הולמים התואמים את אופי הבעיה במדויק ושמים קץ להישנותה.

אין ספק כי נשירת שיער באופן משמעותי סופה להיות בעיה אסתטית כבדת משקל לסובלים ממנה. שהרי היא משפיעה באופן נחרץ על המראה החיצוני ופוגעת בדימוי העצמי של כל מי שנתנה בו את אותותיו.

לבעיה זו הפוקדת גברים רבים מאוד ולא מעט נשים על הדרך, קיימים טיפולי השתלת שיער שרובם המכריע מסתיים בהצלחה חסרת תקדים מבחינת טיב התוצאה ומראה השיער האחיד והטבעי המתקבל בסופו של התהליך.

מדובר על פתרון מקובל ומבוקש מאוד בשנים האחרונות על ידי רבים כאשר לבחירת הרופא המנתח משקל מכריע על הצלחת התהליך כולו.

הליך השתלת שיער ומאפייניו

לאורך השנים, השתלת שיער התבצעה במספר טכניקות שונות כאשר לכל שיטה היו את היתרונות והחסרונות שלה. ניתן לומר כי שיטות אלה הובדלו באמצעות אופן לקיחת השתלים מראשו של המטופל ובגודלם של השתלים המיועדים להשתלה באזורים דליליי השיער.

 F.U.T- Follicular Unit Transplantation השיטה הקודמת בטיפולי השתלות שיער מתבססת על השתלתם המוצלחת והמדויקת של יחידות שיער פוליקולריות שנלקחו מאזור מלא יותר כמו עורף המטופל והושתלו באזורים דלילי שיער הסובלים מנשירה באופן משמעותי ובולט.

השתלת שיער חדשנית בטכניקה זאת מיועדת למי שסובל מנשירה אך כמובן לא למתקרחים באופן משמעותי למדי.

לאחרונה, אנו עדים לשיטה חדשה ומסעירה של השתלת שיער שאחד ממייסדי שיטה זאת הבולטים והמומחים בתחום הנו  ד"ר שאלתיאל.

מהי השיטה החדשה בהשתלת שיער?

 F.U.E   השיטה החדשה בטיפולי השתלת שיער הנקראת גם  Follicular Unit Extraction אשר מבוססת על לקיחת זקיקי שיער בודדים עם השורש שלהם מראש המטופל ומאזור מלא יותר.

לאחר מכן מבוצעת השתלתם הזקיקים על ידי מחט עדינה בהליך מורכב ויסודי באזורים דלילי שיער מה שמוביל לתוצאה טובה, אמינה וטבעית ללא צלקות, כאבים או תופעות לוואי שאפיינו את השיטה הקודמת בהשתלות שיער.

בחירה קפדנית של המנתח תכריע את טיב התוצאה של מהלך זה ותגביר באופן ניכר את הסיכויים לקבלת תוצאה משביעת רצון של השתלת שיער מוצלחת ואטרקטיבית שתשנה ללא היכר את המראה החיצוני שלכם.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים

Feel פורמולת הפלא של הדיאטה

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים
דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים