תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

להחזיר את השיער למראה מלא

השתלות שיער בטורקיה – להחזיר את השיער למראה מלא

אם אתם סובלים מנשירת שיער או מהתקרחות במפרצי הראש ובקודקוד, ניתן למלא את החסר.

להחזיר את השיער למראה מלא

אמנם התקרחות היא תהליך טבעי, ורובנו כבר שמענו על כך מההורים שלנו שחוו זאת במהלך החיים שלהם, אבל למי שמעוניין לשבור את הרצף ולזכות להגיע לגיל מבוגר עם שיער מלא מומלץ פתרון השתלות שיער.

השתלות שיער בטורקיה אינן סינטטיות אלא מבוססות על השערות שלכם, שנלקחות משני מוקדים עיקריים: מאחורי הראש בואכה העורף העליון ומהצוואר.

מבנה ההשתלה המודרנית והתאמתו אליכם

בגדול, ההיררכיה בה לוקחים שיער מהעורף ומהצוואר ומשתילים בתפזורת הנכונה עבור כל מטופל להוציא מקרים של התקרחות מוחלטת, אז יש להיעזר באזורים תורמים אחרים. מדוע עבור רוב המטופלים זו השיטה המתאימה? משום שלא חשוב מה תעשו או כיצד תשמרו על השיער, הצדדים והחלקים האחוריים שלו לא ניזוקים מהתקרחות.

זאת, לעומת האזורים העליונים והקדמיים שכן ניזוקים ממנה. מדוע? משום שהורמון ה- DHT הוא הגורם להתקרחות. הוא מזוהה על ידי זוג המפרצים והקודקוד ההולך ונסוג. למעשה, גם קרחים מוחלטים התחילו ממצב זה, כי שם הכי קל להורמון להתפשט. מטרתן של השתלות שיער היא גם להשלים את השיער החסר וגם לספק לכם המלצות להמשך הדרך למניעת התפשטות הורמון ה- DHT ובכך לבלום ככל האפשר התקרחות עתידית.

השתלת שיער FUE לקרחים

השתלת שיער זו מתאימה לקרח הקלאסי, שנמצא במצב של זוג מפרצים וקודקוד אחורי חסר. בעטיה, משתמשים במקדד ידני ומבצעים את התרומה ואת ההשתלה אחד לאחד, זקיק אחר זקיק. ניתן לשדרג את הטיפול למקדד אבן-ספיר במקום מתכת ובכך להרוויח ערוצי שיער יותר דקים שיאפשרו יותר שיערות מושתלות. השתלות שיער FUE נחשבות בדרך כלל לפחות יקרות במדרג התמחור של טיפולי ההשתלות השונים.

השתלת שיער DHI לטיפול במצח גדול לבעלי שיער כמעט מלא

אחרי הכל, לא כל אדם שסובל מהידלדלות בשערות ראשו מגיע בשל גנטיקה. גם טעויות אנוש עשויות להביא למחסור, והנפוצה שבהן היא לאסוף בחוזקה שיער ארוך פזור. הגומייה, אם היא מהודקת יתר על המידה עשויה להביא לנשירה מקדימה.

הדבר עשוי להיות גם גנטי ולא רק כתוצאה מטעות אנוש. כך או כך, מדובר במחסור מסוג אחר, בו קו השיער אחיד אבל הוא הולך ומידלדל לטובת המצח שגדל. השתלות שיער DHI נעשות עם מכונה שגם פותחת את הערוצים וגם משתילה את הזקיקים.

הן נחשבות יקרות במדרג תמחור ההשתלות, לעומת FUE שנחשבת שיטה יותר כלכלית.

שיקום מטיפולי השתלות שיער

לא חשוב אלו טיפולי השתלות שיער עברתם, השיקום ייעשה על ידי תרופות שתקבלו במרפאה, ורצוי לשקם גם עם ויטמינים שניתן יהיה לרכוש במרפאה בטורקיה. את התרופות יש לקחת על פי מינון יומי שיימסר לכם לאחר ההשתלה, ובכך לרפא בשלבים את העור הפצוע בצוואר, לגרום לקרישים להגליד, ולהחיש את הצמיחה של השיער בהמשך הדרך.
 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים