תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

לחזור עם שיער מלא הבייתה

השתלת שיער בטורקיה – לחזור עם שיער מלא הבייתה

השתלת שיער בטורקיה היא לא עוד טיפול עם תוצאה זמנית או בלתי מחייבת. זהו הדבר האמיתי שמחזיר את השיער למקומו הראוי: למרום ראשיכם! מדוע דווקא לשם? משום שההתקרחות אינה תופעה אינדיבידואלית. היא מובהקת וחוזרת על עצמה בקרב רבים מאיתנו בשתי ורסיות בסך הכל: או שכל החלק הקדמי נסוג לו בהדרגה בקו ישר, או שיש זוג מפרצים בצדדים, שגוררים איתם קרחת אחורית בשלב מאוחר יותר. כך או כך, הורמון ההתקרחות DHT תוקף אך ורק את הפריזורות של השיער ולא את הצדדים, שנשארים שעירים גם בגילים מאוחרים (אתם מוזמנים לבדוק זאת על אנשים קרחים עמם אתם נמצאים בקשר ולהיווכח). האם כל מי שישלימו לו באמצעות השתלת שיער את הפריזורות גם יזכה לשמור עליהן? לא בטוח, ובדיוק לשם כך ישנה בדיקת דם הבוחנת את התאמתכם לתהליך.

בדיקת דם להתאמה להשתלת שיער – מטרות התהליך

המטרה הראשונית היא לבדוק את התאמתכם. אם נמצאתם מתאימים לטיפול השתלת שיער בטורקיה, הצעד הבא יהיה לשמור את הדם שלכם בכספת במעבדת המרפאה, על מנת שכבר בסיום הניתוח, יינתן לכם טיפול ראשון בגורמי גדילה. טיפול זה אינו ההשתלה עצמה, אלא מעין חיסון זמני נגד DHT: בעת נתינתו, ההורמון שאחראי לקרחות לא יוכל לתקוף אתכם למשך 2-3 חודשים. מה זה אומר? שבחזרתכם לישראל תצטרכו "להטעין"  את הראש שלכם בעוד מספר טיפולים כאלה על מנת שההשתלה תחזיק וגם בשביל לאפשר לכמה שיערות מקוריות ששקעו בקרקפת להתרומם. בטרם נמשיך, חשוב להבהיר: כל שיערה ושיערה בהשתלה היא מקורית שלכם, אבל ייתכן כי טיפול בגורמי גדילה יביא להתרוממות שיער טבעי שהזקיק שלו היה קיים באותו אזור עוד לפני ההשתלה.

ההשתלות – הכירו את האפשרויות

אפשרות מספר 1 מיועדת למחוסרי שיער כבדים, בעלי זוג מפרצים וקרחת אחורית. זוהי השתלת שיער בטורקיה שנעשית באופן ידני, במובן זה שהזקיקים שנתרמים נשתלים בקרחות אחד לאחד – באלפים. אפשרות זו נחשבת לזולה שבטיפולים אך מהווה את הפתרון היחיד עבור מילוי מפרצים וקודקוד מתקרח. מנגד, הפתרון לבעלי שיער שלם שחווים נסיגה קדמית והגדלה של המצח הוא אפשרות מספר 2: השתלה ממוכנת. במסגרתה, הזקיקים אמנם נתרמים בניתוח מכני, אבל ההשתלה שלהם נעשית עם מכשיר שפותח ערוצים ומשתיל זקיקים בד בבד.

החלמה מההשתלות – בתוך זמן קצר

היות שהעבודה כאן אינה עם רקמות עור, אלא עם זקיקים שנשלפים ממנו בעוד שלם, אין בו בכלל חתכים. ההתעוררות תביא אתכם לחזות בקריש דם יבש בצבע אדום שיחליף את שיערכם באופן ארעי. מי שעשה השתלת שיער בטורקיה בשיטה ממוכנת ולא ידנית בחלק הקדמי בלבד יתעורר עם השיער שלו, ורק באזור הקדמי המטופח יהיה קריש בצורת מצחייה של כובע. המקרה היחיד בו תהיה הרגשה של שפשוף קל הוא אם בחרתם לתרום גם מהצוואר. במקרה זה נדרש רק עוצר גילוחים ומריחת תכשיר למחיקת הפצעים השטוחים. לא צריך לעשות שום פעילות אחרת הכרוכה במשאבים יקרים. אין לבוא במגע עם השמש בכלל אלא עם מטרייה בשבועיים הראשונים לאחר השתלת שיער בטורקיה. לאחריהם, יש להגן על עצמכם באמצעות כובע למשך חודש לפחות.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים