תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

ליהנות ממראה צעיר בשנים רבות

באמצעות השתלות שיער תוכלו ליהנות ממראה צעיר בשנים רבות

השתלות שיער כיום מתוות דרך קלה ופשוטה להצערת הפנים שלנו בשנים רבות קדימה. בעוד החברים מתקרחים, אתם תישארו עם שיער כמו שהיה לכם פעם. בשונה מן העבר, כיום הפרוצדורה אינה יקרה וניתנת למימוש קל ופשוט גם בהיבט הרפואי. לא עוד כאבים עזים שנמשכים מספר שבועות או חודשים, אלא החלמה קלה ופשוטה כפי שמציעה הרפואה המודרנית.

מחיר השתלת שיער כיום – מהנמוכים בהיסטוריה הרפואית

פרוצדורות כמו השתלות שיער הן כבר מזמן לא תיירוּת מרפא לעשירים בלבד. רבים מבני המעמד הבינוני ואפילו אלה שמשתכרים מתחת לממוצע הארצי פונים לקבלת טיפול זה. באמצעות הלוואה בנקאית שניתן להחזיר 1-2 שנים בדרך כלל ניתן ליהנות מטיפול השתלות שיער יסודי ומלא הכולל גם את כיסוי הוצאות המלון בטורקיה. מדובר בעסקה של- 10,000 עד 12,000 ₪. המחיר נקבע על סמך שני פרמטרים: כמות הזקיקים הנדרשת להשלמת ההשתלה וסוג ההשתלה, FUE ידני שנחשב לזול מבין שתי השיטות, או DHI: מכשיר לפתיחת ערוצים והשתלת זקיקים.

ההחלמה מהתהליך – מהקלות שבספרות הרפואית

ניתוחים רבים מצריכים החלמה הכוללת משככי כאבים, למשל טיפולי שיניים, הרמת סינוס ועוד. טיפולים כמו השתלות שיער כמעט ואינם מובילים לטראומה. האירוע הכי מרחיק לכת מהבחינה הזו הוא עבור מי שבחר לתרום זקיקים מהצוואר ולא רק מהחלק האחורי של הראש. כשמתעוררים מכזה טיפול אכן יש חתכים על הצוואר, אבל ללא דימום ושטוחים לחלוטין. כל מה שנדרש בשביל להחלים מהם הוא לא להתגלח וגם להשתמש בתכשיר לריפוי עור שיינתן במרפאה. מי שבחר ליישם את התהליך רק בתרומה מהראש לא יחוש שום כאב בהתעוררות, רק יחווה קריש דם שיכסה את כל ראשו האדמדם.

הסדרת הפרוצדורה מתחילה כאן בישראל

אמנם השתלות שיער נעשות בטורקיה אבל את ההסדרה של התהליך ניתן להתחיל ממש כאן. פנייה למתווך העוסק בהשתלות שיער, ושליחת מספר תמונות של הראש שלכם מהזוויות שהוא יבקש מכם. את התמונות הוא יעבור אל מרפאת השתלות שיער בטורקיה לצורך אבחון איזו השתלה תיערך בראשכם. בהגעה לטורקיה – תעברו לקיחת דם שישמש את המטפלים לאחר ההשתלה למתן טיפול גורמי גדילה ראשון לעידוד צמיחה. טיפולים אלה יש להסדיר בהמשך הדרך גם בישראל למניעת נשירה, חיזוק סיב השערה והחשת התרוממות הזקיקים.

לסיום – עצות מועילות לאחר ההשתלה, עליהם כדאי להתעדכן כבר מעכשיו

כרטיס טיסה – רצוי שיהיה מזוודה ולא טרולי עם מנת שתוכלו להעביר את התרופות שיינתנו במרפאה.

שמש – חד משמעית לא. יש למנוע את המפגש איתה בשבועיים הראשונים עם מטריה ובחודש הראשון עם כובע.

ים ובריכה – רצוי שלא. אם חייבים, יש לחבוש כובע לבעלי ובעלות שיער ארוך.

דאגות – יהיו דאגות. השיער לא תמיד יצמח בקצב שאתם חושבים שנכון מבחינה פסיכולוגית. יש להתאזר בסבלנות.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים