תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

ליהנות ממראה צעיר גם בגיל מבוגר

אם אתם סובלים משיער חסר וקרחות התהוו לכם בקדמת הראש ובחלק האחורי העליון – יש רק פתרון אחד שבאמת עובד, השתלת שיער. כאשר מחליטים להסדיר אותה, רבים מהמועמדים הולכים על השתלת שיער בטורקיה. שם, ניתן לפגוש את מיטב המוחות בתחום. יתרון זה מעניק גם עצות רפואיות טובות להמשך הדרך וגם מלאכת מחשבת של ממש בתחום ההשתלה כאומנות. המושתל יוצא עם שיער יפה, מלא, טבעי ושופע ומראה צעיר ורענן.

מדוע אנשים מתקרחים והאם ניתן למנוע את זה לפני שנרשמים להשתלת שיער?

ליהנות ממראה צעיר גם בגיל מבוגראוכלוסיית המתקרחים היא בעיקרה גברים, אף על פי שהתופעה עשויה להיות גם מנת חלקן של נשים. בשונה מנשים, גברים ניחנים בדרך כלל בהורמון בשם DHT. הורמון זה תוקף בגיל מבוגר מינימלי, לרוב 35+, את השיער.

שמתם לב שרוב המתקרחים מציגים קרחות רק בחלק העליון של הראש, כלומר במפרצים הקדמיים ובאזור הכיפה? ככה בדיוק עובד DHT. הורמון זה אינו תוקף כלל ועיקר את הצדודיות וגם לא את השיער שמעל לעורף. זה לא חשוב אם הרביתם בילדותכם לטבול במי הים או משכתם בשיער. גם אם אתם אנשים בריאים לחלוטין, החלק העליון של השיער שלכם חשוף להתקרחות מעצם היותו חלק עליון של ראש-אדם.

אמנם חלקנו התברך בשיער שלם ויפה, אבל אין זה מחייב המציאות. השתלת שיער בטורקיה אינה מבטלת חשיפה להורמון זה אבל בהחלט נותנת מענה מילוי לשיער שהידלדל. בהמשך מאמר זה ניתן כמה עצות בונוס להתמודדות עם הקטנת השפעתו של הורמון ה- DHT בהמשך הדרך.

השתלת שיער FUE – ידנית, מיועדת למתקרחים שנוצרו להם מפרצים וכיפה

מבנה ההתקרחות של מפרץ בצד ימין, מפרץ בצד שמאל וקודקוד קירח המזכיר כיפה ורודה הוא זה שרוב לקוחות השתלת שיער בטורקיה סובלים ממנו וכמובן הנפוץ ביותר בישראל. המענה אליו ניתן באמצעות השתלת שיער בטורקיה מסוג FUE. בהשתלה זו המטפלים עובדים באופן מכני המצריך סבלנות רבה. לאחר ההרדמה וביצוע התרומות של הזקיקים מהעורף ומהצוואר, הם מטמיעים אותם בקרחות אחד אחרי השני עד מילוי מוחלט. התוצאה: המטופל יוצא מהחדר עם "שיער" אדום שהוא למעשה קרישי דם עטופים בזקיקים. בהמשך הדרך הזקיקים ייכנסו לתוך העור וכעבור מספר שבועות או חודשים יצמחו מחדש כלפי מעלה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים