תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

ליהנות שוב משיער מלא ושופע

אם אתם חשים בהידללות השיער ובמצב שנוצר בו יש 2 מפרצים קדמיים, או פשוט נסיגה כוללת שמגדילה את המצח, אתם בעיצומה של נשירת שיער. הקרחת מתחילה בדיוק במבנה הזה. הורמון ה- DHT שאחראי לנשירת השיער מתחיל את השפעתו בשנות השלושים המוקדמות ועל פי רוב הוא נמצא בגוף הגברי. הנשירה מתמקדת בחלק העליון של הראש, על פי רוב מקדימה אחורה, ולעתים יש גם נסיגה שמתחילה בחלק האחורי ויוצרת קרחת אמצע. הפתרון למצב זה הוא השתלת שיער מקצועית אותה מומלץ ליישם בטורקיה. מדוע השתלות שיער בטורקיה הכי כדאיות?

צוותים רפואיים מקצועיים

פעולה כמו השתלת שיער בישראל אורכת זמן רב ותהיה כרוכה במחיר יקר. על אף כי מכוני השתלת השיער בישראל פרטיים ולא שייכים לקופות החולים, הראש בישראל נשאר זהה. כל תהליך בהשתלה הוא "פרוצדורה" והעבודה האיטית וההדרגתית לא מביאה תוצאות בדרך כלל, אלא פשוט יוצרת אפקט של הקטנת ראש בין הגורמים המטפלים השונים. בטורקיה מדובר ברופא אחד שהוא אחראי על כל הטיפול ומתחתיו עובד צוות סיעוד מקצועי המיישם את התהליכים באופן שיטתי.

המחיר כולל את תנאי הבסיס למגורים בטורקיה

על אף כי החבילה לא כוללת טיסה וארוחות, תמורת המחיר הסופי תקבלו גם את הטיפול וגם הלנה במלון פאר באיסטנבול. המלון מיועד ללקוחות השתלות שיער והאבזור בחדרים תוכנן בלי אביזרים שעלולים לחבל בהשתלה. אין קרשי עץ אחוריים במיטות, למשל, החדרים מרווחים וכוללים את כל מה שנדרש בשביל תיירות מרפא איכותית. בנוסף, צוות הסעות יסיע אתכם על חשבון החבילה ששילמתם מהמלון למרפאה בשני הכיוונים ויחזיר אתכם לשדה התעופה ביום טיסתכם.

השתלות שיער מותאמות אישית למצבכם

כבר ביום הראשון שתירשמו להשתלה, מישראל, יבחן צוות המרפאה את מצבכם ויספק פתרון הולם לבעיה. מרפאת השתלות שיער עובדת עם נציג ישראלי שיבקש מכם לשלוח תמונות של הראש שלכם מזוויות שונות. הן ייבחנו במרפאה ותיקבע סוג השתלת השיער שתתאים לכם. לפיה, ייקבעו מספר הזקיקים שיושתלו (כמות משוערכת) והמחיר של התהליך. כרטיס הטיסה לא כלול בו, וההמלצה שלנו היא לא לחסוך בשליחת מזוודה. זאת, משום שבסיום ההשתלה תקבלו תרופות נוזליות שחלקן מעל 100 מ"ל ולא יהיה ניתן להכניס אותן בטרולי מבלי שהביטחון ימנע את ההעמסה.

המלצות לתחילת המסע

תאכלו ארוחת ערב טובה, תשנו טוב לקראת הטיסה לפנות בוקר, תגיעו 3 שעות לפני ההמראה, וכאשר תנחתו בטורקיה, חפשו את שלט המרפאה אליה נרשמתם. בדקו שהשם שלכם מופיע ברשומות. על פי רוב, המדריך הישראלי יהיה נוכח כבר בשלב זה. במרפאת השתלות שיער, אתם תהיו צפויים לעבור בדיקת דם שגם תסיק התאמה להשתלה וגם תשמש לטיפול נוגד DHT ראשון שתקבלו לאחר ההשתלה. על טיפול זה, שנקרא PRP (ניתן לעשות גם IPRF) יש לחזור מספר פעמים עם שובכם לארץ מדי מספר חודשים.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים