תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

מילוי קרחות ועיבוי קו הצמיחה באמצעות השתלת שיער בטורקיה

אם אתם חווים התקרחות ונוצרו לכם מפרצים, קרחת אחורית או שהמצח גדל באופן חריג, מומלץ לשקול לפנות לטיפול השתלת שיער בטורקיה שיחזיר את השיער לחייכם.

דברים שחשוב לדעת על הטיפול:

מדובר על טיפול שמספק פתרון לטווח קצר ולא טיפול משמר. התנאי לשימור השיער בעתיד הוא בראש ובראשונה בשמירה על הבריאות ובעיקר על התזונה שלכם. על אף כי התקרחות היא עניין תורשתי, תזונה של ירקות וחלבונים מעשירה את החומצה הפולית, הברזל והוויטמינים בגופכם, מחזקת את הורמון הטסטוסטרון ומחלישה את הורמון ההתקרחות הגברי DHT.

תנאי נוסף הוא ביצוע טיפולי פלסמה משמרים כמו IPRF או PRP הכוללים עירוי דם לשיער שלכם ומתן תרופות מזותרפיות להחלשת הורמון ההתקרחות. טיפולים אלה לא כלולים במחיר השתלת שיער בטורקיה אך הראשון מבניהם ניתן על אדמתה על חשבון מחיר ההשתלה מיד לאחריה.

בדיקת התאמה לטיפול השתלת שיער

על מנת לבדוק שאתם מתאימים, שוחחו עם מומחה השתלת שיער בטורקיה שעומד בקשר עם המרפאה.

הוא יבקש מכם לשלוח לו מקבץ תמונות של הראש שלכם בזוויות שונות ואת התמונות הללו הוא יעביר למרפאה. צוות הסיעוד והצוותים הרפואיים בטורקיה יבחנו את מה ששלחתם ויסיקו האם אתם מתאימים להשתלת שיער ואיזו סוג של השתלה אתם צריכים לעבור על מנת למלא את הקרחות שלכם.

מבנה הצעת המחיר עבור השתלת שיער בטורקיה

המחיר מסתכם ל- 10,000-15,000 ₪ הכוללים השתלת שיער בטורקיה וחדר במלון יוקרה. החדר מתואם להשתלות שיער, אינו מכיל חלקים חדים או חלקי עץ על המיטה ומצויד במשטח דמוי טיטול להצבה על הכרית על מנת למנוע מכם לישון עם דם, ולשמור על היגיינה בהתנהלותכם במיטה.

המחיר כולל גם תרופות שיקום שיהיה עליכם ליטול מדי יום. יש לרכוש כרטיס טיסה מזוודה ולא טרולי על מנת לאפשר לעצמכם להעביר מטורקיה לישראל את התרופות ולמנוע החרמה על ידי הביטחון. בטיסת ההלוך בלבד ניתן לרכוש כרטיס מוזל הכולל טרולי בלבד.

התנהלות מומלצת לאחר ההשתלה

בשבועיים הראשונים לאחר השתלת שיער בטורקיה אסור להיחשף לשמש ואסור לחבוש כובע על מנת שלא לבלגן את הזקיקים ולפגום בהשתלה.

הדרך היחידה להתנהל במרחב החיצוני היא עם אוטו שמישהו מסיע אתכם וכאשר אתם יוצאים ממנו פיזית, יש לעשות זאת רק עם מטריה.

כעבור שבועיים ניתן להסתובב בשמש בכוחות עצמכם עם כובע. קסדת אופנוע ניתנת לחבישה מחדש כעבור חודש ימים. כפי שציינו בפתיחה, חשוב להירשם לטיפולים משמרים לאחר השתלת שיער בטורקיה לשימור התוצאה היפה שעומדת לעטר את ראשכם.

חשוב להיעזר בסבלנות. כשאומרים שהשתלת שיער כואבת לא מתכוונים בהכרח להיבט הפיזי, שנחשב פשוט ביחס לניתוחים אחרים. הזמן הארוך שלוקח לראות צמיחה מחדש ואובדן סבלנות אצל לא מעט שטופלו זה הקושי העיקרי. שימרו על אורח רוח והשיער יצמח ללא כל הפרעה.

 

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים

Feel פורמולת הפלא של הדיאטה

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים
דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים