תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

קרחות

פתרונות לקרחות, קרחות

בוקר אחד התעוררת וגילית שערות שנשרו על הכר? ובכן, אין סיבה לפאניקה. נשירת שערות הן דבר טבעי אבל אם הדבר ממשיך ובהדרגה אתה שם לב שאתה מתחיל להקריח ושערך נושר בקצב מהיר יותר זה הזמן לקבל את העובדה כי גם אתה שייך לסטטיסטיקה שאומרת שכשני שליש מהגברים סובלים מנשירת שיער והתקרחות.

קרחות לגברים הפכו עניין שבשגרה. בדרך כלל גברים מקריחים מעדיפים לא להסתכל לאמת בפרצוף ופשוט מגלחים את כל שערות ראשם שנשארו על מנת לטשטש את העובדה כי הקרחת קפצה לביקור והיא כאן על מנת להישאר.

קצב נשירה מהיר מדי מעיד על כך שאכן קיימת בעיה. קצב נשירה אשר הוא מהיר יותר מקצב הצמיחה מעיד על התקרחות גברית.

האם גם אתה סובל מ"התקרחות גברית טיפוסית"?

כמעט מחצית מהגברים בגילאי 18-45 סובלים מהתקרחות כזאת, שנחשבת לנפוצה במיוחד.

אמנם להתקרחות זאת קיימים מספר שלבים עד להתקרחות מוחלטת אך ניתן לומר שצרת רבים היא חצי נחמה שכן כמעט 50% מהגברים סובלים מתופעה זו במהלך חייהם.

וכן, ישנן לא מעט נשים ששותפות לגורל הזה לא פחות.

ניתן לומר בוודאות שגורמים תורשתיים מזרזים את הופעת ההתקרחות הגברית הטיפוסית המאופיינת על ידי שיער דליל בצידי הראש (אזור המפרצים הידוע לשמצה) ובקודקוד.

טיפולים נגד התקרחות

עולם הרפואה המודרנית מציע שלל פתרונות לטיפול בבעיות אסתטיות שונות ועל אחת כמה וכמה בעיות של נשירת שיער והתקרחות המשותפות לרבים מאתנו.

הטיפול הנפוץ ביותר הוא טיפול תרופתי אשר מתלווים לו לא פעם תופעות לוואי מסוכנות. יעילותן של התרופות תלויה בקשר ישיר בתוקפה ממושכת בנטילתן לכן יש כאן תלות כבדה באשר לאחריות המטופל.

כמו כן, טיב התרופות ויעילותן עדיין נבדקות ולא הוכחו חד משמעית במניעת נשירה באופן מאסיבי.

השתלת שיער, לעומת זאת, נחשבת להליך הבטוח והיעיל והמבוקש בשנים האחרונות בשל העובדה כי רוב המטופלים זוכים למראה ישער אחיד ומלא יותר מכפי שהיה וזאת ללא סיכונים, צלקות, כאבים או תופעות לוואי שהיו כרוכים בהשתלות אלה שבוצעו לפני מספר שנים.

יתר על כן, בולטת בייחודה השתלת שיער בשיטה החדשה אשר מובילה לתוצאות משביעות רצון ובעיקר בטוחות מאוד ומשנות ללא היכר את מצב הנשירה וההתקרחות ומשפרות באופן חיובי למדי את מראה השיער ואת המראה החיצוני של המטופלים שעוברים אותה בהצלחה.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים