תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

השיטה החדשה fue בהשתלת שיער

שיטה חדשה בהשתלת שיער

מרבית מהגברים היו מעדיפים להתהדר בבלורית מלאה המעידה על גיל צעיר ומראה רענן ואטרקטיבי. רבים הגברים היו מעדיפים לוותר על "הקרחת האופנתית" לטובת שיער מלא ואחיד שיחזיר להם את הביטחון העצמי שאבד ואת המראה הצעיר והנחשק.

נשירת שיער הנה תופעה המחילה לאיטה ומתפשטת בהדרגה. אין ספק כי כל הגברים שסובלים ממנה מתקשים להשלים עם העובדה ששיערם לעולם לא יהיה כפי שהיה. מי שלא מגלח את כל שערות ראשו להסתיר את ההתקרחות יחבוש פאה שקרוב לוודאי תסגיר את העובדה שהוא גם חלק מהסטטיסטיקה. נהוג לחשוב שרק גברים סובלים מהתופעה בעוד שלא מעט נשים חשופות לכך בשל סיבות הורמונאליות.

מהם הפתרונות לנשירת שיער?

ובכן, טיפולים תרופתיים רבים קיימים בתחום זה המנסים לתת מענה לבעיית ההתקרחות והנשירה.  לקיחת תרופות אלה מלווה בתופעות לוואי לא פשוטות שמלוות את מהלך הטיפול במטרה לעצור את הנשירה ונסיגת השיער. יש ליטול אותן באופן קבוע לאורך זמן ויעילותן אכן לוטה בערפל.

אם כך, נשאלת השאלה מדוע להיעזר בטיפולים תרופתיים אם ניתן להיעזר בתחום הרפואה האסתטית ובפתרונות המוצלחים שהיא מספקת?

השתלת שיער שיטה חדשה ומסעירה

אחת הדרכים המקובלות נגד נשירת שיער הן אצל הגברים והן אצל הנשים היא לבצע השתלת שיער. באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים נערכת השתלת שיער הפותרת את הבעיה אחת ולתמיד ללא טיפול תרופתי או תלות בתכשירים כאלה ואחרים.

בניגוד לשיטות מיושנות ולא מוצלחות בהשתלת שיער, קיימת השתלת שיער בשיטה החדשה שהנה ללא כאבים ובעלת תוצאות מעולות, טבעיות משביעות רצון.

במהלך השתלה זאת, שהנה נחשבת לפורצת דרך ומסעירה בתחום בשל תוצאותיה, לוקח הרופא  זקיקי שיער מעורף המטופל שהוא תמיד אזור מלא יותר, ושותל אותם בזהירות ובקפדנות באזורים בהם קיים דילול משמעותי והם בדרך כלל קדמת הראש ואזור המפרצים.

השתלת שיער בשיטה החדשה נקראת FUE זוכה להצלחה רבה ומתבצעת על ידי רופאים בכירים בלבד. תוצאותיה האיכותיות מעידות על תהליך בטוח ויעיל המניב תבנית צמיחה תקינה של זקיקי השערות שהושתלו במקומן החדש וכמובן מראה אחיד וטבעי לאורך כל הראש.

מבלי לסבול מתופעות לוואי מטרידות או כאבים ואפילו בלי צלקות הנותרות בתום סדרת הטיפולים כפי שנהגנו לראות בהשתלות העבר. כעת, יותר מתמיד, השתלת שיער מוצלחת ושיפור משמעותי במראה החיצוני בהישג ידך!

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים