תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

שיער דליל לנשים

מחפשת טיפול לשיער דליל לנשים

שיער דק, דליל ונושר הנו מנת חלקן של נשים רבות.

בעוד נהוג לחשוב שרק גברים סובלים מנשירת שיער והתקרחות הרי שיש לא מעט נשים המתמודדות עם כך יום יום ומצרות על העובדה ששיערן הופך את המראה החיצוני שלהן לפחות אטרקטיבי ואת תחושותיהן לתחושה של כעס, מבוכה ולעיתים גם בושה.

החיים עם שיער דליל לנשים הם אינם חיים פשוטים היות ושיער דליל הנו סמל למראה חסר חיוניות שאינו אטרקטיבי כלל וכלל. שיער שופע ומלא לעומת זאת הוא הרבה יותר מרשים ומעניק מראה נשי ואטרקטיבי לכל מי שנהנית משיער זה.

 שיער דליל לנשים היא אחת הבעיות האסתטיות הנפוצות ביותר. מדובר בבעיה אסתטית המעיבה על כל מראה גם אם מדובר במראה עדכני ואופנתי במיוחד.

שיער דליל הוא בהכרח שיער שהנו דק וחסר נפח. נשים רבות מבקשות לכך פתרון מהיר ויעיל שיאפשר להם לקבל בחזרה את השיער שאבד בעקבות שינויים הורמונאליים, בעיות או מחלות כלשהן ומצבי דחק ומתח המגבירים תופעה זו ביתר שאת.

פתרונות לשיער דליל אצל נשים

שיער דליל לנשים הוא בעיה נפוצה. ניתן לומר ש 40% מהנשים סובלות מכך. מדובר בתופעה מתמשכת אשר בהיעדר טיפול מתאים תיהפך, ככל הנראה, לבעיה קבועה ומצערת במיוחד.

בעוד התקרחות נשית הנה שיער דליל באזור הקדמי של הראש, הרי שאצל גברים שיער דליל הנו בעיקר באזור המפרצים והפדחת.

שלל פתרונות עומדים לפני הנשים אך יש צורך להתאים את הפתרון לסיבה הרפואית ממנה נגרם הדילול בשיער.

ישנם טיפולים תרופתיים וישנם דרכים מקובלות להילחם בתופעה המטרידה כמו השתלת שיער. כיום, בהחלט ניתן לחזק את בסיס השערה ואף להצמיח שערות חדשות ולהגדיל את צפיפותן בעזרתו האדיבה של רופא מנתח מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית.

תוצאות מוצלחות ביותר נצפות בתחום השתלת שיער לגברים ולנשים ועל אחת כמה וכמה בהשתלת שיער בשיטה החדשה השנה פורצת דרך מבחינת תוצאותיה הבטוחות, הטבעיות והאמינות.

הכלל הוא כמובן לבחור בקפידה את הרופא הטוב ביותר שיתאים עבורך את הטיפול האופטימאלי ויעניק לך את מראה השיער המלא והמרשים אותו תמיד רצית.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים