תפריט

סדרת מוצרי טיפול וטיפוח

אולי זה יכול לעניין אתכם

ד"ר שלום שאלתיאל השתלת שיער בישראל

שיער דליל

פתרונות לשיער דליל

למראה השיער שעל ראשנו חשיבות עליונה ביצירת המראה החיצוני האטרקטיבי. שיער מלא נפח מעיד על מראה צעיר ובריא ובעיקר רענן ונחשק והנו משאת נפשם של גברים ונשים כאחד.

לא בכדי אנו מוצאים על מדפי הקוסמטיקה מאות תכשירים מסוגים שונים לטיפוח ועיצוב השיער ומספרות רבות פרוסות ברחבי העיר על מנת להעניק לשיער שלנו את המראה המושלם שישלים את המראה הכולל לו אנו מייחלים.

אך מה עושים כאשר נשירה מתחילה לתת את אותותיה וההתקרחות מתחילה להתקרב בצעדי ענק מפחידים ומאיימים?

מראה שיער דליל וההשלכות על המראה החיצוני שלנו

בפגיעה במראה החיצוני הוא בהחלט פועל יוצא של מראה ישער שאינו אטרקטיבי.

רבים מהגברים סובלים מאיבוד שיער שגורם לו להיראות דליל וחסר חיוניות. ישנם גברים רבים שתופעה זו מלווה אותם מלידה בעוד שרבים אחרים מתחילים לסבול ממנה בעשור השלישי לחייהם.

בעיה של שיער דליל מוכרת גם אצל נשים ונובעת מסיבות שונות מאשר נשירה גברית טיפוסית.

למען האמת, אין זה משנה כלל ממה נוצר שיער דליל והעובדה המצערת היא שרבים סובלים מכך ומההשלכות שליליות על המראה החיצוני שלהם.

אין ספק כי נשירה והתקרחות הם נושא כאוב למרבית האנשים הסובלים מכך וגורמת לתחושות כמו מבוכה, תסכול וזעם. יתר על כן, חשוב לדעת שתופעה זו מתרחשת בהדרגתיות ונשירת שיער מאוד קשה לעצור לולא טיפול מתאים.

יתר על כן, מצבי מתח נפשיים (מצבי סטרס בלשון הרפואית) מגבירים עוד יותר את תופעת הנשירה וגורמים לשיער להיות דליל עוד יותר.

 סובלים משיער דליל? יש פתרון מוצלח עבורכם!

אם גם אתם מעוניינים לשנות אחת ולתמיד את רוע הגזירה וליהנות משיער מלא מרשים ויפה, הכירו את השיטות הקיימות בתחום הרפואה המודרנית שתאפשרנה לכם להשיב את מעיין הנעורים למראה החיצוני שלכם.

לצד תוספות שיער שהנן פתרון זמני ניתן למצוא גם טיפולים תרופתיים למניעת נשירה והתקרחות וטכניקות חדשות בהשתלת שיער שהנה פתרון קבוע הנחשב לאידיאלי ביותר עבור כל מי שסובל מבעיה של שיער דליל ורוצה לשים אותה מאחוריו אחת ולתמיד.

כיום אין צורך להשלים עוד עם שיער דליל.

מתוך שלל הפתרונות רופא מומחה ישמח להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר והספציפי עבור בעייתכם ולהעניק לכם מראה ישער אחיד, מלא וטבעי כפי שתמיד חלמתם.

פינת המומחים

אולי זה יכול להענין אתכם

טיפים 

טופיק לשיער דליל, אבקת טופיק מדמה שיער מלא יותר, זה לא השתלת שיער אך בהחלט משפר את המראה עד לחפיפה הבאה

לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר פרטים

דיאטה מנצחת

ד"ר אבנר בן שושן
לחצו לפרטים
ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על השתלת שיער
לחצו לפרטים

דוקו על השתלת שיער בישראל (כאן 11)

דוקו השתלת שיער ד"ר שלום שאלתיאל
לחצו לפרטים